Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Eddie Stoilow - Sorry!

4.2.2014 | Autor: Milan SlezákWarner Music (40:04)
Dokonce už i v našich krajích se v dnešní době objevují kapely, které se nemusejí stydět za označení pop. Jejich pop totiž obstojí v kontextu současného mezinárodního pojetí. Nebojí se nosných melodií, umí je podat (a vlastně i prodat) a dovedou dát výrazu pop music ten význam, jaký by skutečně měl mít. Ať se to někomu líbí nebo ne, Eddie Stoilow jsou jednou z nich. I na svém novinkovém albu dokazují, že jejich síla tkví především ve skutečně popově hitových melodických písničkách, které si umí napsat, a že mají zpěváka, který je s přehledem (ať už jsou jakkoliv košaté a klenuté) dokáže uzpívat a dát jim dávku přitažlivosti. Obojí je pro daný žánr zásadní.

Neztratí se ani ve funky názvucích (Rimshot) ani v těch klasických „edáčských“ hitech středního tempa (Baby nebo asi nejvýraznější Believe). Zkrátka, povedená domácí pop(rock)ová deska. Nic víc, nic míň.

Zlatý hřeb: Believe
Zní to jako: pop s příchutí dálek

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Eddie-Stoilow-Sorry~04~unor~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.