Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Dorian Gray - Druhá tvár

15.6.2013 | Autor: Michal Husákvlastní náklad (39:12 )
Už dvacet let se pohybuje na slovenské scéně formace Dorian Gray vedená zpívajícím kytaristou Vadimem Bušovským, a proto nepřekvapí, že nová deska Druhá tvár působí po všech stránkách pevně a dotaženě. Ať se na předložený materiál podíváme z kterékoliv stránky, je na místě respekt.

Desítka písní má zdravý rockový říz, přiměřeně líbivé melodie, nádech bluesového prožitku a sytý prvotřídní zvuk. Nemluvě o důkladně provedeném obalu. Vše je na svém místě, nic není ošizené či neduživé, ale ani přehnané na silácký efekt. Prostě zralé a upřímné písničkářství v duchu tolik ceněných slovenských (pop)rockových tradic.

Ovšem právě vzhledem k této tradici silných kytarovek na Slovensku po poslechu alba zůstává lehce rozpačitý pocit. Přes všechna pozitiva totiž Dorian Gray postrádají větší dávku charismatu a osobitosti, která by jejich hudbu pozvedla na nezapomenutelnou úroveň.

Zlatý hřeb: 2012
Zní to jako: příjemně solidní slovenský pop/rock  

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Dorian-Gray-Druha-tvar~15~cerven~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.