Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Dark Century - Murder Motel

28.6.2014 | Autor: Michal Husákvlastní náklad (35:09)
Dark Century z Montrealu na svém druhém albu provozují drsný death metal tradičního střihu, chvílemi přecházejí do grindových rubanic a skřeků, místy naopak zavadí o techničtější a komplexnější pojetí. Nejpřitažlivější a nejosobitější je ovšem na snažení pětice to, že jsou songy nenápadně „nakažené“ thrashovou a hardcoreovou esencí.

Ani se při poslechu nenadějete, odkud se to vynořilo, a najednou se z muziky, která v mnohém připomíná třeba Cannibal Corpse, vyloupne melodičtější riffovačka, nečekaným způsobem se zhoupne rytmika a všechno má rázem jinou pointu. Je dobře, že si při tom kapela drží konzistentní, typicky metalovou identitu, nejde o žádné deathcore trendy, ale ani zastydlý rock 'n' rollík.... Celkově nic extra převratného, ovšem pro fanouška žánru užitečný tip na zdravě sebevědomé a přitom neokoukané jméno.

Zlatý hřeb: Torticolis
Zní to jako: Cannibal Corpse, Dying Fetus, ale s thrashovým nábojem

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Dark-Century-Murder-Motel~28~cerven~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.