Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

D.N.A. - 2012

18.6.2012 | Autor: Petr KorálD.N.A. (53:40)
Přiznávám, že jsem k téhle desce přistupoval s lehkým despektem. Starší nahrávky D.N.A. totiž přinášely sice poctivý, leč poněkud obstarožní a nepříliš přínosný heavy metal. Ovšem novinka téhle pražské party byla upečena z hodně jiného a nepoměrně zajímavějšího a chutnějšího těsta.

Tím těstem je zcela současně, dokonce bych řekl i poměrně moderně znějící metal, který se ale násilně neodstřihává od kořenů, z nichž vzešel. Asi nejvíce to připomíná počínání Arakainu na jeho posledních albech.

Většinou náležitě promyšleným, energií nabitým skladbám dnešních D.N.A. sice chybí podobně výjimečný zpěvák, jakým je pro Arakain Honza Toužimský, některé neobratně napsané texty je možná lepší moc nevnímat a také by CD klidně mohlo být o něco kratší (protože ne úplně všechny ze 14 přítomných skladeb jsou co do nápaditosti přímo úchvatné), přesto je tenhle počin opravdu příjemným překvapením!

Zlatý hřeb: Král sráčů, Buď svině
Zní to jako: Arakain, Miloš Dodo Doležal apod.

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/DNA-2012~18~cerven~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 
tagy
 
související
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.