Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Chai: S tebou mě baví svět

24.2.2011 | Autor: Petr KorálKLM Company (35:21)
Mladá skupina z městečka Nýrsko (okres Klatovy) servíruje prostřednictvím své prvotiny poměrně svěží hudební menu. Konkrétně elegantní pop rock, který je zdravě lačný po silných melodických nápadech.
Záměrně jsem použil poměrně obecný a nekonkrétní termín pop rock, pod nějž se „schová“ ledacos. Nevylučuje totiž žádoucí pestrost, jež naštěstí souboru není cizí. V jejím repertoáru tak figurují jemnější naléhavé písničky i poměrně nabroušený bigbít (titulní kousek S tebou mě baví svět).
Recenzentův opravdu vcelku příjemný dojem kazí „jen“ texty, jež bezmocně sklouzávají po povrchu k banalitám a sem tam zápolí s čirou plytkostí (Ospalá zem) či neskonalou naivitou (Mucholapka). Škoda... Navíc mi to činí potíž u výsledného ohodnocení. Nejraději bych desce udělil tři a půl hvězdičky, jenže to nejde. Dávám tedy s přimhouřením obou očí čtyři, protože je mi tahle parta sympatická a cítím u ní perspektivu dalšího vývoje.

Zlatý hřeb: Dušičky, Baterka, Slon
Zní to jako: Lucie, Wanastowi vjecy, Mandrage apod.

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Chai-S-tebou-me-bavi-svet~24~unor~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.