Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Bornbroken - The Healing Powers of Hate

19.8.2013 | Autor: Michal Husákvlastní náklad (45:29)
Montrealská pětice BornBroken bez zbytečného rozhlížení chrlí do světa agresivní směs metalu a hardcoru tak, jak se projevuje už prakticky od 80. let. Říkejme tomu klidně groove metal, jasné jsou nájezdy do klasického thrashe... Ve zvuku kapely slyšíte prakticky všechny veličiny, které formovaly tuhle notně rozšířenou a upřímně řečeno také už poněkud obehranou subžánrovou kombinaci.

Žádné odkazy ale nejsou povrchně plagiátorské, čím víc jmen váš napadá, tím méně lze ten který moment přiřadit evidentní předloze. Při vší klišovitosti a tuctovosti to celé zní zatraceně autenticky a skladatelsky vyrovnaně. Kapela taky má relativně moderní feeling. Zkrátka slušný průměr. Zajímavé by bylo srovnání s českými kapelami tohoto typu, nicméně u nás už někdejší masivní vlna podobných (pohříchu tuctových, ale nadšených) kapel už trochu utichla.

Zlatý hřeb: Old News
Zní to jako: Pantera, Hatebreed, Unearth, Lamb of God atd.

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Bornbroken-The-Healing-Powers-of-Hate~19~srpen~2013/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.