Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

Bikkinyshop - King's Court

14.4.2014 | Autor: Michal Husákvlastní náklad (44:45)
Berounská čtveřice Bikkinyshop nepatří k „provařeným“ jménům domácí klubové scény, nicméně z nahrávky se valí velice přesvědčivý a natlakovaný mix tvrdě rockových trendů - navíc v luxusním zvukovém provedení ze studia Biotech a s velmi zdařilým obalem.

Ať už budete vnímat Bikkinyshop jako crossover, metalcore, nu-metal, post hardcore nebo prostě jenom jako (postaru řečeno) „bigbít“, jisté je, že kapela má cit pro výrazné salvy energie šikovně namíchané s melodickou líbivostí v refrénech a v zásobě má skoro všechny potřebné trumfy (pevná rytmika, tvárné hlasivky, ochota ve správnou chvíli zvolnit i zabrat).

Za slabinu můžeme považovat těžko přehlédnutelnou skutečnost, že tohle všechno už dneska působí při vší úctě tak trochu konvenčně a - jakkoliv kapela rozhodně nejede stereotypně v jedné poloze - taky předvídatelně. Přesto velmi sympatická práce.

Zlatý hřeb: Stalker
Zní to jako: moderní tvrdě kytarový amalgám

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/Bikkinyshop-Kings-Court~03~duben~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.