Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

-123 min.: Dream

3.12.2009 | Autor: Mikuláš DohnalIndies Scope (40:24)
Pochybovat o instrumentálních schopnostech Minut je nesmysl, kdo měl s touhle partou kdy co do činění, musí smeknout klobouk. Novinka Dream tenhle dojem jen posílí, Zdeněk Bína, Fredrik Janáček a nově Miloš Dvořáček jsou mistři svých nástrojů a nedělá jim problémy vystřídat v rámci jedné skladby několik nálad. Dream je živý tvar, pulsující hlavně jazzovými výboji a ničím spoutanou fantazií. -123 min. nemají problém zabrousit ani na dálný východ – slyš typicky prolamovaný zpěv v Sol. Přiznám se ale, že až sem se mi za kapelou nechce, mnohem bližší je mi ostřejší a „tradičnější“ rocková poloha skladeb jako Self-Implosion.
Vlastně toho není moc, co bych na nové desce Minut vytkl, je to skvěle zahraná a pestrá koláž muziky. Jediný problém spatřuji v tom, že je prostě na můj vkus až příliš akademická. Ale to je můj pohled na věc.

Zlatý hřeb: Self-Implosion
Zní to jako: ničím nespoutaná fantazie skvělých hráčů

Body:
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/recenze/123-min-Dream~03~prosinec~2009/

Komentáře

celkový počet: 1

caba  nespravedlivé

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.