Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníOPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE 2016

26.2.2016 | Autor: PR | sekce: publicistika
POSLEDNÍ VSTUPENKY ZA VÝHODNOU CENU UŽ JEN DO KONCE ÚNORA
16. ročník kultovních Přeštěnic se nezadržitelně blíží. Přípravy festivalu uprostřed lesů, luk a strání, který odstartuje 23. června večírkem pro všechny nedočkavé a bude pokračovat 24. a 25. června, začínají nabírat na obrátkách.

Během března zveřejníme další jména do line upu“, prozradil za organizátory Josef Kašpar a dodal:“ Zájem o festival každým rokem a my si toho opravdu vážíme. Pracujeme proto na zlepšení zázemí a rozšíření služeb pro návštěvníky.“ Do konce února mají fanoušci poslední možnost zakoupit vstupenky za akční cenu 550 Kč. Od 1. března bude celofestivalová vstupenka k mání za 690 Kč.

Na festivalu vystoupí řada předních českých a slovenských skupin. Hlavním headlinerem pátečního večera bude skupina Kryštof, v sobotu se na scéně objeví slovenský rapper Majk Spirit, který patří k současnosti k nejpopulárnějším hudebním osobnostem. Kromě zmiňovaných návštěvníci uvidí v přeštěnické premiéře Monkey Business, No Name, Supergroup, Visací zámek, Wohnout nebo také UDG. Prostor dostanou také zajímavé hudební objevy včetně vítězů soutěží Šance Muzikus a Expedice Přeštěnice. Kromě hudebního programu návštěvníci mohou shlédnout divadelní a filmová představení nebo atraktivní exhibici bikerů Open Air Dirt Jam.

Vstupenky na festival lze zakoupit v síti www.milevskem.cz, smsticket.cz, ticketart.cz, ticketportal.cz, ticketpro.cz nebo ticketstream.Více informací
www.prestenice.cz
www.facebook.com/prestenice
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/publicistika/OPEN-AIR-MUSICFEST-PRESTENICE-2016~26~unor~2016/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.