Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
top diskuze
 
článek
Reakce z redakce 2014 (I.)
Bilanční vlak se nedá zastavit. Koho považujeme za letošní objevy, které domácí i zahraniční desky nás nejvíce oslovily a které naopak zklamaly, co nám z roku 2014 zůstane nesmazatelně pod kůží a co bychom raději zapomněli? První díl našeho výročního hodnocení napoví...
celý článek

Helena Pazdiorová , Zuzana Macháčková ,

 
přidat názor

odpověď na tento názor

Re: Jednota? | ZuzanaM | 2.1.2015 |
Objevy nejsou nutně objevy skladeb nebo debutových alb uplynulého roku. Jsou to subjektivní, individuální echa, shrnutí toho, co nás nejvíce letos zaujalo a protože hudby vychází neustále velké množství, k některým věcem se prostě dostáváme až později. Já jsem zmíněné kapely vyjmenovala především proto, že jsem je "objevila" naživo, na festivalech. K albům se vztahuje až další odstavec a u této kategorie se tradičně vždy jedná o desky vydané v daném roce.

Položky označené * musíte vyplnit!

* jméno: e-mail:
* titulek:

Redakce si vyhrazuje právo vymazat komentáře s vulgárním, rasistickým, sexuálním či jinak urážlivým podtextem, příspěvky odporující legislativě ČR a příspěvky obsahující odkazy, které vedou ke konkurenčním subjektům nebo jsou komerčního typu. Děkujeme za pochopení.

* text:
v textu můžete použít tyto html tagy: <b>bold</b>, <i>italic</i>, <u>underline</u>,
<a href="http://odkaz">název odkazu</a>
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.