muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

festivalyFoto: Pražský Majáles, Praha, 1. - 2. 5. 07 (1. část)

4.5.2007 | Autor: redakce | sekce: živě

 fotogalerie
Areál Výstaviště v pražských Holešovicích byl v první květnový den doslova nabytý oslavami. Zatímco na Křižíkově fontáně slavili příznivci KSČM a ČSSD svátek práce, o pouhých pár desítek metrů dál se rozjížděla oslava pražské části studentského majálesu.

Právě na místa, kde loni v létě a takřka s totožným rozmístěním scén proběhl festival Love Planet, se totiž z vršovického Edenu přesunula hlavní část festivalu.
Skupiny Transglobal Underground a Oomph!, to byly hlavní hvězdy prvního dne programu, načež o den později navázaly kapely Clawfinger a Dog Eat Dog, pochopitelně podpořené řadou domácích interpretů, jež se vystřídali na dvou otevřených a jedné kryté scéně.

Protože fotek se nám v redakci sešla spousta, rozdělíme si galerii na několik částí a tuto první věnujeme zejména stálicím klubových pódií jako jsou Illustratosphere v čele s Danem Bártou, Skyline, Sunshine, Southpaw, The Nihilists, nebo Sunflower Caravan.

Pražský Majáles, Praha - Výstaviště, 1. - 2. 5. 07

Viz také: druhá a třetí část fotogalerie...
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/zive/Foto-Prazsky-Majales-Praha-1-2-5-07-1-cast~04~kveten~2007/

Komentáře

celkový počet: 1

Kuba  Majáles!

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.