přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

TOM MALAR: Sexsational

31.10.2005 | Autor: Roman JirešEso Recording (46:46)

Tom Malar - Sexational

Tom Malar - Sexational

Kdo je trochu záhadný zpěvák Tom Malar? No přece pětadvacetiletý Tomáš Malár ze Zlína, velký propagátor černošské muziky, který část života strávil v zahraničí, studuje zlínskou Universitu Tomáše Bati a několik evropských rádií hraje jím zpívanou skladbu Sexsational.
Zvláštní, co? Stejně jako fakt, že autory jeho debutové desky jsou zahraniční skladatelé a nejedná se o nějaké nýmandy. Například takový Michael Jay je celkem uznávaný americký hitmaker, který spolupracoval s Kylie Minoque, Jonem Secadou či Chaka Khan a je držitelem Grammy za píseň Declaration of Love z alba Falling Into You kanadské hvězdy Celine Dion. Pracovitý Jay však není na tuzemské scéně žádným nováčkem, spolupracoval již třeba s Michalem Davidem, zpěvačkou Alicí nebo Helenou Zeťovou.
Výsledek týmové spolupráce, na němž se podílel i Malárův otec v roli producenta, je směsí bělošského hip hopu, popu a R´n´B. Po technické stránce to nezní špatně, ale co naplat, když Tom Malar je nevýrazný zpěvák a přestože námět většiny textů i image bookletu tvoří erotika, nahrávka postrádá potřebné emoce. Přitom právě tenhle druh muziky je postaven na tom, že by měl posluchače roztancovat a přenést na něj pozitivní jiskru. K tomu však pouze moderní zvuk nestačí.
Tom Malar po vzorů svých hiphopových kolegů na obalu děkuje všem kolem včetně své přítelkyně. Pokud to je ta snědá dívka v červených kalhotkách na fotografiích v bookletu, tak nechápu, že v Malarovi neprobudí více vášně, kterou by si přinesl i do studia.

Zlatý hřeb: Twist It Up
Zní to jako: nenaladěný Justin Timberlake po setkání se Sámerem Issou


Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/TOM-MALAR-Sexsational~31~rijen~2005/

Komentáře

celkový počet: 1

Martin Vlček  Docela vtipná recenze...

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.