přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Necrocock: Lesní hudba

14.3.2010 | Autor: Petr Korálvlastní náklad (53:20)

Necrocock: Lesní hudba

Necrocock: Lesní hudba

Tomáš Kohout řečený Necrocock proslul především jako kytarista kultovních blackmetalistů Master’s Hammer a principál tělesa Kaviar Kavalier, ovšem vydává i sólové nahrávky. Nedlouho po již zřejmě nikým neočekávané – a vůbec ne špatné! – novince Master’s Hammer Mantras vyšla také nová deska pod hlavičkou Necrocock.
Už název a obal mnohé napovídá. Monotematické album o lese a myslivosti? Bizarní texty o václavkách a jiných houbách, o dubech, jehličí, posedu apod. podávané v jakémsi ambientně doommetalovém hudebním balení? Proč ne! Od Necrococka nikdy nemůžete očekávat cokoliv běžného, nýbrž vždycky více či méně vyšinutého, na to můžete vzít jed. Třeba muskarin z muchomůrky červené, o němž se tu taky zpívá... Pomalejší, leč nikoliv ponurá muzika na tomto CD, vytvářená za pomoci jak kytar, tak kláves a programmingu a většinou vyzbrojená potřebně podmanivými melodickými náměty, není sice závratně výjimečná, ale dýchá ohromnou, zdravě sugestivní atmosférou. A o to by v podobných případech mělo jít především.

Zlatý hřeb: Lesní hotel Orion, Tam se vaří z hub
Zní to jako: další bizarní nahrávka páně Necrococka


Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/Necrocock-Lesni-hudba~14~brezen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
tagy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.