muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

Kelly Clarkson - Stronger

21.1.2012 | Autor: Lukáš NevolaSony Music (60:47)

Kelly Clarkson - Stronger

Historicky první (a tedy z povahy věci nejzapamatovatelnější) vítězka původní americké SuperStar – neboli American Idol – na to hlasově opravdu má a nezbývá než uznat, že kdyby spotřební pop vždycky měl tuhle úroveň, dal by se snést.

Kelly sice i po deseti letech na scéně pořád bohužel trochu hledá tu svou pravou parketu, ale zdá se, že s celkově pátou deskou by to mohlo klapnout: ani neprodejná podivná alternativa, ani nevkusný kýč. A že je to nakonec jakýsi konglomerát P!nk, Avril Lavigne, Katy Perry a jakési novodobé Celine Dion? A kdo je dneska úplný originál…?

VIDEO: Kelly Clarkson - What Doesn't Kill You)


Když nic jiného, oceňme Stronger v kontextu toho, že narazit ještě na slušný pop, který by nebyl zanesený všelijakým pseudo-rhythm & blues balastem, je skoro vzácnost. Ve svém ranku snesitelné, ba příjemné dílko, jakkoliv mluvit o nějaké trvanlivosti nebo hloubce by bylo veskrze bláhové.

Samostatnou kapitolou je dlouhá stopáž, přičemž prodloužený závěr deluxe edice desce spíš prospívá, ale vyházet pár plytkých balad ze „základní“ sestavy by bodlo.

Zlatý hřeb: tak třeba I Forgive You
Zní to jako: popový mainstream

Body:
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/recenze/Kelly-Clarkson-Stronger~21~leden~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.