muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
party servis

party servisBounce! Bounce!: Kay a Rob Org ze Sunshine s rezidentní party

5.2.2009 | Autor: PR | sekce: party servis

Kay Buriánek (Sunshine)

Kay Buriánek (Sunshine)

foto: Jana Kusalová/D Smack U

Přestože se zdá, že Sunshine přes zimu spí, opak je pravdou. Kromě toho, že vymetají tuzemská i zahraniční studia a kousek po kousku dávají dohromady sourozence Dreamera, chystají se v užší sestavě expandovat do klubů jako DJs.

,,Klubová scéna drží jako rukojmí lidi, co se chtějí normálně bavit. Jsme možná z pohledu těch, kteří rozjížděli taneční párty v Čechách, úplný diletanti, protože nectíme zavedený pravidla a neumíme míchat dva tracky do sebe. Jenže na to už dneska každej kašle. Trend je mnohem liberálnější, členové kapel normálně hrajou v klubech věci, který je baví a ovlivňujou tak mimoděk vkus lidí, co na ně chodí. Nemáme vůbec žádný ambice, chceme se jenom dobře bavit a bavit lidi, co jedou v tom, co se hraje v klubech po celým světě,” říkají Kay a Rob Org.

Po hostování na parties spřátelených desperátů The Fakes (Clash, T.R.A.S.H.) nebo na brněnském London Calling chystají pravidelné mejdany ve spolupráci s pražským klubem Chapeau Rouge. Budou se jmenovat Bounce! Bounce! a na programu klubu se objeví každé dva měsíce, premiérově 14. března.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/party-servis/Bounce-Bounce-Kay-a-Rob-Org-ze-Sunshine-s-rezidentni-party~05~unor~2009/
 

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.