Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní

ostatníOstře sledované songy: Into It. Over It. - Where Your Nights Often End

24.3.2014 | Autor: Martin Hrdlička | sekce: Song dne

VIDEO: Into It. Over It. - Where Your Nights Often End (Live)


Brýle s velkými černými obroučkami, tvář, které se nedostalo nějaký ten pátek holícího strojku, a kytara proklatě vysoko u krku. Tak takto šablonovitě by se dal popsat prototyp písničkáře 21. století. Představujeme vám Into It. Over It., který nám do této škatulky naprosto zapadá. Pod tímto poněkud krkolomnějším názvem se skrývá muzikant jménem Evan Thomas Weiss.

Tento rodák z amerického Chicaga se hudební scéně pohybuje od roku 2001, kdy prošel kapelami The Progress nebo Stay Ahead Of The Weather. V roce 2009 však udělal žánrový úkrok stranou a založil projekt Into It. Over It.. Za pět let existence stihl vydat dvě plnohodnotná alba. To zatím poslední vyšlo na podzim minulého roku pod názvem Intersections. Pokud budeme pokračovat ve škatulkování, tak se dá Weissova tvorba charakterizovat jako směs indie rocku s výlety do klubu, kde právě nějaká punkrocková parta drtí své fanoušky tříakordovými riffy, a na stadión, kde pro změnu zní píseň, kterou za svou přijmou tisícovky přítomných fanoušků.

Ostře sledované songy k vám posíláme každé pondělí v podvečer na našem facebookovém profilu.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/song-dne/Ostre-sledovane-songy-Into-It-Over-It-Where-Your-Nights-Often-End~24~brezen~2014/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.