Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ, SERVER SE AKTUALIZUJE
vyhledávaní
PR

ostatníRocková 12 na radiu Rock Max - každou neděli v 18 hod.

30.1.2006 | Autor: PR | sekce: projekty
22.12.: - V sobotu 16.12. proběhlo velké finále 1. ročníku soutěže radia Rock Max ROCKOVÁ 12. Nejvíc ze všech se radovala parta z Uherského Hradiště FREE FALL, která hraje elekronikou řízlý scénický rock, se zajímavým dívčím vokálem. Budou to právě oni, kdo zahájí megafestival Masters Of Rock 2007! Dalšími, kteří mají důvod nosit rockový nos o něco výš, jsou Hannibal Lecter. Budou otevírat Winter Masters Of Rock 2007 a také Helpness, kteří si zahrají před některou velkou hvězdou, která dorazí do klubu Mastres Of Rock Cafe.
V průběhu večera pokřtilo radio Rock Max i CD Rocková 12 a oficiálně vyhlásilo 2. ročník Rockové 12. Opět půjde o účast na akcích, které mohou otevřít cestu do světa.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

11.12.: - Rocková 12, soutěž radia Rock Max zná všechny finalisty 1. ročníku! Dvanáctým do party jsou DMC. Death metalová smečka hrající od r.1989. Pohybují se především na jižní Moravě a Slovensku. Inspirací jsou jim Death, Napalm Death a další klasikové.
DMC tak uzavírají seznam kapel, které najdete na CD „Rocková 12 vol.1“, Rock Max je bude měsíc hrát a 16.12. se poperou spolu s kapelami Psycho Radio a Sbiranico o postup na Masters Of Rock 2007 do Vizovic.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

13.11.: - Rocková 12, soutěž radia Rock Max pro kapely, které konečně chtějí prorazit, dala světu předposledního vítěze za rok 2006. Posluchačům se nejvíce líbila parta SBIRANICO z Valmezu. Hrají směsku rockové muziky s funkovými nádechy, v současnosti hrají ve čtyřčlenném seskupení a zatím poslední maxisingl "Sbiranico"/2005 jim produkoval David Koller. Sbiranico, stejně jako předcházející vítězové, dostanou prostor ve vysílání radia Rock Max, budou mít song na kompilaci „Rocková 12 vol. 1“ a naživo je uvidíte na koncertu vítězů 16.12. v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně, kde proběhne i vyhlášení vítězné kapely za rok 2006, která si zahraje na megafestu Masters Of Rock 2007.

Radio Rock Max v těchto dnech vyhlašuje 2. ročník Rockové 12. Pravidlo pro zařazení skupiny nebo sólisty do soutěže zůstává stejné jako letos: CD s minimálně 3 hratelnými sladbami, příslib alespoň 30 minutového live koncertního vystoupení a to vše poslat na adresu: Rocková 12, radio Rock Max, Mladcová 400, 760 01 Zlín. Podmínky soutěže najdete i na www.rockmax.cz

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

16.10.: - Soutěž „Rocková 12“ Radia Rock Max dala světu vítěze za měsíc říjen, kapelu Psycho Radio z Hranic na Moravě. Vznikli v říjnu ´05 jako projekt muzikantů úspěšných hranických kapel - Memoria a The Corf. Aktuální materiál nahráli pod produkčním dohledem Miloše "Dodo" Doležala. Psycho Radio se tímto dostali do vysílání radia Rock Max, budou mít song na kompilaci „Rocková 12 vol. 1“ a objeví se i na koncertu vítězů, na kterém se bude letos naposled bojovat o postup na letní Masters Of Rock 2007. Speciálními hosty večera budou Jaksi Taksi a proběhne 16.12. v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

19.9.: „Rocková 12“ Radia Rock Max dala světu dalšího vítěze. Tentokrát zastupuje Ostravu a to pěkně od podlahy. Posluchačům se v září nejvíc líbila parta Enochian, která svůj black metal balí do mrazivých severských tónů a svižných rytmů. Naživo je, spolu s kapelami Into a Hannibal Lecter, můžete slyšet na 3. koncertě vítězů, který proběhne 23.9. ve Zlínském klubu Masters Of Rock Cafe. Opět se bude bojovat o postup na letní Masters Of Rock 2007. Speciálními hosty večera budou Dark Gamballe.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

28.8.: Soutěž „Rocková 12“ Radia Rock Max (nové jméno pro AZ rádio na 89.6 a 95.6 FM) zná další kapelu, která táhne lidi. Jmenuje se HANNIBAL LECTER, pochází z Kojetína a jak o sobě prohlašuje hraje ultra-fucking-hard-death-pop-numetal-hardcore. Letos na jaře natočili své první CD Hannibal Lecter. Obráží především Moravu a za téměř domovský považuje prostějovský klub Apollo 13.
Od 28. srpna je můžete slyšet ve vysílání Rock Maxu, 23. září si zahrají na koncertě finalistů Rockové 12 v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně, kde budou bojovat o postup na megafestival Masters Of Rock 2007 a najdete je i na chystaném CD Rockové 12 za rok 2006

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

26.6. - „Rocková 12“ AZ rádia - soutěž pro kapely, které už nebaví jenom čekat na úspěch, má za sebou 2. koncert vítězů. Posluchači na něj, svými hlasy, poslali Black Rose (Prostějov), Helpness (z Píště u Opavy) a Imortelu (Otrokovice). V horkém sobotním večeru 24.6. v klubu masters Of Rock Cafe ve Zlíně nakonec příchozí nejvíc rozproudila Imortela, takže v boji o postup na festival Masters Of Rock 2007 doplnila vítěze prvního trojkoncertu, partu, která si říká Free Fall (Uherský Brod). Další trojkoncert je na plánu 23.9.2006.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

29.5. - „Rocková 12“ AZ rádia = soutěž pro kapely, které už nebaví jenom čekat na úspěch, dala světu dalšího finalistu. Posluchači tentokrát poslali nejvíc SMS partě Black Rose z Prostějova! Černá růže působí na své okolí instrumentálně bravurním rockem umně kombinovaným samply a efektíky. Hrají v základní sestavě: kytara-Saša, basa-Víťa, bicí-Lukáš a vše podporuje vokál Evy Vondrové. První odměnou jim bude měsíční rotace songu ve vysílání AZ rádia a také postup do klubového souboje o postup na megafestival Masters Of Rock 2007! V pořadí druhý koncert finalistů proběhne v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově 24. června.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

9.5. - „Rocková 12“ soutěž AZ rádia pro kapely, které konečně chtějí prorazit do světa dává světu dalšího finalistu! Posluchači svými hlasy rozhodli o tom, že na 2. koncertu vítězů bude IMORTELA z Otrokovic. Kapelu, která od prvopočátku prosazuje svůj styl melodického metalu s charakteristickým ženským vokálem, teď můžete celý měsíc slyšet ve vysílání AZ rádia a spolu s dalšími dvěma finalisty bude 24. června bojovat v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově o postup na megafestival Masters Of Rock 2007!
Více o soutěži najdete na: www.azradio.cz

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >
4.4. - „Rocková 12“ soutěž AZ rádia pro kapely, které konečně chtějí prorazit do světa, zná posledního finalistu pro 1. koncert vítězů! Díky hlasům posluchačů se jím stala parta FREE FALL z Uherského Hradiště. Hrají od roku ´96 a přes "grunge" a "brit popovou" muziku se vypracovali až k současnému elektronikou řízlému scénickému rocku se zajímavým dívčím vokálem.
Do klubového kola v Masters Of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově spolu s nimi postoupili ještě: Náhodné Asociace a Desert Storm. Tato trojka bude 8. dubna od 20 bojovat o postup na megafestival Masters Of Rock 2007!
Více o soutěži najdete na: www.azradio.cz

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >
20.3. - Rocková 12 soutěž AZ rádia, ve které dává rádio šanci všem, kteří hledají způsob jak prorazit do světa, zná druhou kapelu, která si 8. dubna zahraje na klubovém kole v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově. Díky hlasům posluchačů se usmálo štěstí na uherskohradišťské NÁHODNÉ ASOCIACE. Kapela tímto vítězstvím získala měsíční rotaci svých skladeb ve vysílání AZ rádia, jejich song se objeví na výroční CD kompilaci Rocková 12 a hlavně v klubovém kole bude bojovat o postup na megafestival Masters Of Rock 2007! Více o soutěži najdete na: www.azradio.cz

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

7.2. - V neděli 5. února se uzavřelo 1. kolo souteže AZ rádia Rocková 12. Celkem 12 kapel prošlo vysíláním, aby upoutalo pozornost posluchačů a ti svými hlasy rozhodli, že se 1. vítězem stali Desert Storm ze Vsetína. Kapela tímto vítezstvím získala měsíční rotaci skladby "V nesnázích" ve vysílání, jejich song se objeví na výroční C Dkompilaci "Rocková 12 AZ rádia" a hlavně postoupili do klubového kola, které bude 8. dubna v Masters Of Rock Café ve Zlíně a v něm
budou bojovat o postup na megafestival Masters Of Rock 2007.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

30.1. - Kapely, které se snaží prosadit, mají další šanci dát o sobě vědět. Postaralo se o ni rockové rádio AZ a jeho soutěž Rocková 12. O co jde?

Jednou týdně, vždy v neděli v 18hodin, se ve vysílání AZ rádia utkají 3 kapely, které nabídnou posluchačům po třech skladbách. O jejich dalším osudu pak rozhodují samotní posluchači formou SMS po dobu 1 týdne (od neděle do neděle).
Jednotlivá postupová kola mají délku 4 týdny a vyhrávají ty skupiny, které během "svého" týdne nasbírají nejvíce hlasů. O první odměnu se stará samotné rádio tím, že do rotace zařadí 1 song od "výherce měsíce" a ten rotuje ve vysílání celý následující měsíc. Z takto odehraných songů vzejde koncem roku CD kompilace.
Další odměnou pro vítězné skupiny pak je koncert vítězů v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně. Na něm si vždy 3 po sobě jdoucí vítězové zahrají hezky naživo. Tyto koncerty jsou celkem 4 a další bonusem je fakt, že ta kapela, která přesvědčí, že to i naživo umí pořádně rozbalit, získá právo zahrát si na megafestivalu Masters Of Rock 2007!

Časy vysílání i soutěžní ukázky najdete na adrese www.rockmax.cz.

Nezapomeňte si naladit v neděli v 18 hodin radio Rock Max, třeba i po iternetu na www.rockmax.cz.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/projekty/Rockova-12-na-radiu-Rock-Max~30~leden~2006~2/
 

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.