Muzikus.cz homepage

ostatníPocta Václavu Havlovi z Lucerny v přenosu na Václavském náměstí i ČT1

23.12.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Jak jsme již informovali, všechny prostory pražské Lucerny dnes budou patřit multikulturní Poctě Václavu Havlovi. Vstupenky byly během krátké doby rozebrány. Ti, kteří by přesto rádi byli u toho, mohou sledovat přenos z Velkého sálu na velkoplošné obrazovce na přilehlém Václavském náměstí. Část akce mezi 20. a 22. hodinou bude přenášet také ČT1.

Na hlavním pódiu se v půlhodinových blocích budou střídat Ivan Král, The Plastic People of the Universe, Garage, Jasná páka a Hudba Praha, David Koller, Hradišťan, Tata Bojs, Velvet Underground Revival Band, Tonya Graves, Matěj Ruppert a Ondřej Brousek či slovenské kapely Bez ladu a skladu a Živé kvety.

Hudební program nabídne také Lucerna Music Bar, kde vystoupí Toxique, Zrní, Schoenfelt a The Colorblinds, v pasáži pak zahraje Horňácká cimbálová muzika.

Dojde také na divadelní hry Václava Havla, které se budou hrát v kině Lucerna. Divadlo Na Tahu představí Zahradní slavnost, Buchty a loutky odehrají Horský hotel a Husa Na Provázku hru Prase. V přestávkách mezi inscenacemi se budou promítat dokumenty.

V dalších prostorách Paláce Lucerna budou vystaveny fotografie Bohdana Tomíčka, Oldřicha Škáchy a Tomkiho Němce.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Pocta-Vaclavu-Havlovi-z-Lucerny-v-prenosu-na-Vaclavskem-namesti-i-CT1~23~prosinec~2011/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.