Muzikus.cz homepage

ostatníKoncerty SuperStar zrušeny, alba Spilky a Zemanové v dubnu

29.1.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: novinky
Minulý týden jsme vás informovali o kontroverzním miniturné finalistů loňské řady soutěže Česko hledá Superstar. Z něj však nakonec po neúspěchu prvního ze tří původně plánovaných koncertů sešlo.

„Pro naprostý nezájem fanoušků 3. řady SuperStar, kdy na páteční koncert (26. ledna 2007) v Hradci Králové na Zimní stadion přišlo z celkové kapacity 5000 diváků pouhých 500, se společnost Naspa a.s. rozhodla s okamžitou platností zrušit další 2 koncerty, které se měly konat 31. ledna 2007 v Brně - hala Rondo a 8. února 2007 v Praze - T-Mobile aréna,“ uvedli pořadatelé v tiskové zprávě s tím, že zakoupené vstupenky je možno vrátit v místě jejich předprodeje.

Každý z finalistů tak nyní bude své štěstí pokoušet vlastními silami. Mimo desky Zbyňka Drdy potvrdilo vydavatelství Sony BMG na letošní duben také debutová alba Davida Spilky a Báry Zemanové.
„David připravuje album, které je založené na původním repertoáru, jež vznikal před soutěží. Hard & heavy album s prvky nu-metalu se bude natáčet ve studiu Sono,“ uvedlo vydavatelství ve své tiskové správě s tím, že producentem alba bude Pavel Karlík, jenž v minulosti spolupracoval třeba s kapelami Lucie a Ready Kirken.
Jasnější zprávy se týkají Báry, kterou nyní, podobně jako skupiny Vypsaná fixa a Divokej Bill, zastupuje agentura Ameba. Producentský tým její desky tvoří dvojice Honza Křížek a Wojttech, která momentálně společně hraje ve skupině Blue Effect. „Bára sestavila vlastní kapelu a od dubna připravuje ve spolupráci s agenturou Ameba živé koncerty, podzim pak přinese její první koncertní turné,“ dodává label ve svém prohlášení.
Online verze stránky: https://www.muzikus.cz/novinky/Koncerty-SuperStar-zruseny-alba-Spilky-a-Zemanove-v-dubnu~29~leden~2007/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.