Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
článek
Stěží uvěřit tomu, že člověk může po takové době profesionálního hraní přicházet stále na nějaké novinky anebo, když chcete, objevovat Ameriku. To se v mém případě stalo doslova. Poté, když jsem si pořídil prvního Gibsona...
celý článek

Roman Pokorný

 

Komentáře

celkový počet: 1

kinx  nazor

     
 
 
&;
nazor | kinx | 7.8.2009 |
dle myho nazoru to je s tou vahou z kytar hodne kus od kusu, mel jsem v ruce lehoucka telata ktera hraly skvele a taky extra tezka ktery hraly mizerne :) jako vetsina SG co jsem mel v ruce (originaly) taky byly tezsi nez telecastery. SG co jsem chvili mel (gibson sg special 1996 s humbuckerama) bylo opravdu lehoucke, navic nepadalo na hlavu jako vsechny ostatni sg co jsem s nima mel tu cest. ale nemelo zadne basy, coz mi u hodne sg vadi - casto mivaji basu. ne ze bych je nejak vyhledaval, ale myslim ze je potreba aby kytara hrala aspon trochu odspodu, treba na punk byl ten zvuk naprosto dokonaly ale na to co s kapelou hraju uz moc ne. navic uz podladeni do D byl problem.

jinak jsem taky sg nadsenec a casem bych rad znovu nejake poridil (idealne custom) :) osobne mi jsou sympatictejsi nez lespauly.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.