Společný koncert dvou legend, emigrací desítky let upíraného Rudolfa Firkušného a vpravdě národního Josefa Suka, byl v roce 1992 jedním z hlavních magnetů Pražského jara...
Moc pěkná recenze. CD si určitě pořídím. Mistr Suk je opravdu jednička a pan Firkušný jistě taky :-)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.