Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
článek
Michal Pavlíček: Srdeční záležitosti
Nové (troj)album Michala Pavlíčka mělo být venku už někdy v roce 2008. Nakonec uzřelo světlo světa až na sklonku roku právě uplynulého, ovšem Pavlíčkovi se jeho až přehnaná pečlivost vyplatila.
celý článek

Petr Korál

 

Komentáře

celkový počet: 2

Lukáš  Michal Pavlíček ve skvělé formě
clot  M.P.

     
 
 
&;
Michal Pavlíček ve skvělé formě | Lukáš | 12.1.2011 |
Ačkoliv se mi trojcédečkové album Srdeční záležitosti dostalo do rukou až tohle pondělí, nedalo mi to si ho nepustit už hned několikrát. Vždyť už to pro všechny Michalovy fanoušky vypadalo natolik smutně, že snad ani žádné nové album nebude. Naštěstí se opak stal pravdou.
Každým novým poslechem Michalových písní nabývám dojmu, že delší doba od vydání předchozího alba přispěla k sílé tohoto nového alba. Výběr hned ze tří CD zaručuje možnost poslechnout si Michalovo kytarové mistrovství ze zdánlivě neslučitelných hudebních směrů - od surovosti klasického beatu až po symbiózu se symfonickým orchestrem, což je skutečně velký rozptyl, který ovšem k Michalu Pavlíčkovi zcela právem patří.
Mně osobně jsou bližší CD 2 a 3, ale ať si každý udělá svůj vlastní obrázek. V žádném případě bych si nedovolil použít jakýkoliv příměr k jinému albu - ať již sólovému či skupinovému. Znalci zajisté v některých písních objeví podobnost s minulostí stejně tak jako kritiku některých nemilých okamžiků v Michalově hudební kariéře ...
I přes své zdravotní problémy Michal stvořil album, které by žádnému fandovi určitě nemělo ujít, protože se povedlo! Doufejme, že se k albu brzy přidají také nějaké koncerty ...

M.P. | clot | 16.3.2012 |
Hodně muziky za málo peněz. Přesně to co jsem očekával od takového muzikanta.
Jedno z nejlepších hudebních počinů v naší zemi za posledních 20 let. Pro mě osobně největší pecka je skladba -Uvidíme- víceméně bych dal CD2 jako za naprostou špičku.
Jen tak dál pane Pavlíčku !!! Děkuji.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.