Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
článek
Votvírák 2009
Milovický Votvírák se snaží budit dojem velkolepého festivalu, ba dokonce se jeho organizátoři nezdráhají používat přívlastku „nej“. Ve své podstatě jde ale vlastně o pouhé praktické školení, po jehož skončení by si každý, kdo s myšlenkou pořádání festivalu koketuje, měl říct jednu krátkou větičku...
celý článek

Ladislav Řehounek

 

Komentáře

celkový počet: 4

Dibina  Myslím si,že to vidíš hodně kriticky!!!
adam  votvirak
Láďa, muzikus.cz  Re:
mino  votvirak

     
 
 
&;
Myslím si,že to vidíš hodně kriticky!!! | Dibina | 17.6.2009 |
Ahojky...v životě jsem nebyla na festivalu a Votvírák 2009 byl můj první!!!Mám z něj nezapomenutelné zážitky a příští rok chci jed znova i kdyby nebyl vstup zadarmo!!!
Co se týče toho signálo...máš pravdu,ale záchranka??byly tam,ale to jsi asi nestihl postřehnout!!první den sice počasí bylo špatné,ale i přesto program byl skvělý!druhý den (v sobotu) bylo krásně a program taky super!!!Myslím si,že i lidičky, se kterýma jsem se setkavala u různých podíí byly taky fajn...a to dělám za barem a vím jací dokážou být lidi vyloženě hovada...ale ted jsem nic takového nezažila!!ale asi to záleží na úhlu podledu!ted se chystám na rock for people (vstupenku jsem si na Votvíráku koupila za pohých 300kč na tři dny-super!!) a po mé první zkušenosti s festivalem se velice těším!!!A jěště jedna věc:myslím si, že taky hodně záleží na lidech, s kterými strávíš čas na daném festivalu!!!!!papa
votvirak | adam | 17.6.2009 |
podivej se, na všem se daj najit chyby a myslim že ty věci co si psal nejsou jen veci, ktery by zalezeli na poradateli... v takovym mnozstvi lidi, se hovno zmuze, ze si nejakej zakomplexovanej securitackej debil lecil svy komplexy na fanouskovy, neni vec kterou poradatel ovlivni, stejně tak jako pocasi atd... docela by mě zajimalo kam si hazel odpadky ty, jestli si chodil behem koncertu s kelimkem z prvnich rad nekam ke kosi tak si spiš blbej nez vychovanej... taky bych rad vedel jak moc vis o zvuku, ale na hlavni stegei foukal velekej vítr, "parket" byl betonovej, repraky daleko od lidi.... to neni vina zvukaře... musim teda uznat že na Impuls sagei byl zvuk jednoznačně nejkvalitnější, stejně tak jako pohled na zapadajici slunce.... jinak ty místní pány sis moh odpustit, protože to neni žádnej vedlejší účinek, ale naopak je to účel tohodle festivalu...
Re: | Láďa, muzikus.cz | 18.6.2009 |
Diky za reakce...

Dibina: přiznáváš, že to byl tvůj 1. festival, zážitky ti nikdo nesebere, ale až jich objedeš víc, budeš mít možnost srovnávat. Jsou festivaly, kde jakmile se vyskytne problém, vyřeší se, a pak jsou festivaly, kde se nevyřeší a hledají se důvody, proč něco nejde. Votvírák je ale jiný případ - když něco nejde, dělá se, že je všecho v pořádku. Hlavní problém toho festivalu je, že ze sebe dělá něco, čím není.
Co jsem v negativním smyslu zmiňoval byly body, které by každý pořadatel masové akce měl zabezpečit. Vůbec nešlo třeba o počasí, ale je prostě běžné, že scéna je nějakým způsobem ze stran a zezadu krytá, třeba plachtou, mimo jiné z důvodů bezpečnostních - aby nenapršelo do aparatury, nedošlo ke zkratu - to byla ta narážka na nepřipravenost na počasí.

Adam: záměrně jsem v negativním smyslu psal jen o věcech, které na pořadateli záleží. Co se security týče, nedá se vztahovat exces jednotlivce na celek, ale organizátor je tím, kdo agenturu objednává, platí a určuje míru tolerantnosti, a tady organizátor objednal agenturu, která s podobnými akcemi nemá zkušenosti.
Co se větru týče, k tomu se dá říct jen, že vítr fouká i na jiných festivalech a dokáží si s tím poradit.
O odpadcich jsem se v textu nezmiňoval, nicméně bylo to s nimi standardní, jako kdekoliv jinde.
votvirak | mino | 19.6.2009 |
votvirak je nej, ziadny iny festival nema taky skvely line up, dufam ze buduci rok tam bude aj kaja a helena :)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.