Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
top diskuze
 
článek
Ponk – Yanyczko
V současné době vznikají tak krkolomné experimenty, že i ten nejodvážnější už bývá přijímán bez většího pozdvižení. Zdálo by se, že všechny kouty už jsou prozkoumány, že všechno už je přelepeno nálepkou post. Ale přece jen ještě něco zbylo. Zbyl folkor.
celý článek

Helena Pazdiorová

 
přidat názor

odpověď na tento názor

Re: Trapnost autorky | HP | 15.7.2015 |
Tento krátký článek si rozhodně neklade nároky na to, být jakkoli hluboce analytickým. Ano, je zřejmé, že například mladí Jihomoravané mají k cimbálovce logicky úplně jiný vztah, míříte-li tímto směrem. Pokusila jsem se ovšem zdůraznit primárně fakt, že mezi mladými lidmi obecně folklor nepatří mezi vyhledávané a "cool" žánry. A to není, domnívám se, jen můj soukromý osobní postoj.

Položky označené * musíte vyplnit!

* jméno: e-mail:
* titulek:

Redakce si vyhrazuje právo vymazat komentáře s vulgárním, rasistickým, sexuálním či jinak urážlivým podtextem, příspěvky odporující legislativě ČR a příspěvky obsahující odkazy, které vedou ke konkurenčním subjektům nebo jsou komerčního typu. Děkujeme za pochopení.

* text:
v textu můžete použít tyto html tagy: <b>bold</b>, <i>italic</i>, <u>underline</u>,
<a href="http://odkaz">název odkazu</a>
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.