Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
top diskuze
 
článek
Žebřík 2006
Časopis Report představil nominace na aktuální šestnáctý ročník svých čtenářských cen Žebřík. Ty budou uděleny v pátek 7. března na galakoncertu v plzeňském Domě kultury Inwest.
celý článek

redakce

 
přidat názor

odpověď na tento názor

Kdo to vymýšlel? | Ing.Pavel Marek | 3.2.2008 |
Dobrý den,nebo večer,záleží na tom kdy to čtete. :-) =),hh dost srandy a pojďme k věci. Velmi by mne zajímalo proč je zpěvačka Ewa Farna v nominaci,na tak trošku trapný název kategorie "Průser roku",když za předešlý rok odvedla myslím dost,beznadsázky,dobré práce. Je-li její nominace kvuli komerci,nebo snad ze závisti lidí,jenž vybírali oné niminace? Myslím že jste dosti vedle i u dalších jako je např. Lucie Bílá. Prosil bych stručnou a jasnou odpověď na kterou se již velmi těším. Na vaše,jistě trapné výmluvy. Bude mi ctí. Zatíím.

Položky označené * musíte vyplnit!

* jméno: e-mail:
* titulek:

Redakce si vyhrazuje právo vymazat komentáře s vulgárním, rasistickým, sexuálním či jinak urážlivým podtextem, příspěvky odporující legislativě ČR a příspěvky obsahující odkazy, které vedou ke konkurenčním subjektům nebo jsou komerčního typu. Děkujeme za pochopení.

* text:
v textu můžete použít tyto html tagy: <b>bold</b>, <i>italic</i>, <u>underline</u>,
<a href="http://odkaz">název odkazu</a>
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.