Kytaru jsem vzal do ruky někdy v roce 1991. Hrál jsem a zpíval u ohňů, posléze po hospodách. Z mého pohledu nejlepší škola pro muzikanta, v jakémkoliv stylu.
Vždycky jsem se pohyboval na vlnách folku a rocku.
Hrál a zpíval jsem v kapelách, které byly jak rockové, tak folkové. Muzika, která mě ovlivňuje je ale i v Blues a Jazzu.
V roce 2015 mi pár kamarádů vnuklo nápad, proč nezačít hrát jen s kytarou a hlasivkami.






