Honza Fic občas hraje i sólo, když se mu nechce s*át na koncertě s klukama z The weathermakers. Jeho muzika je generický blues z jeho vlastního života, hraný na kytaru z krabice, kytaru ze starýho trámu a nějakou plastovou věc s čudlikama. Kdyby nebyl tak vyhořelej, nas*anej na celej svět a nenesnášel sám sebe ještě víc než druhý lidi, byly by tady písničky o lásce, sluníčku a jinej gej pop folk. Tak to poslouchejte, sdílejte a choďte na koncerty, nebo umřete na strie!






