Kapela INPAIN vznikla na troskách několika Hronovských kapel . Po nazkoušení playlistu prozatím v tříčlenném složení , kdy se mikrofonu ujali Turda s Kundošem (G a BG) se vydala dobývat srdce svých fans zejména na pódiích Východních Čech. V této tříčlenné sestavě kapela absolvovala
několik více , či méně významných akcí. Z těch významnějších jmenujme např. : festival Music For Tibet , Dřevíč Rock Fest , Dahmer Fest , a zejména Czech Death Fest. Na sklonku roku 2010 do kapely vstoupil nový člen , a to zpěvák Míra "MÍRÁČ" Korbel , se kterým INPAIN nazkoušel původní repertoár a také několik nových kusů pro sezonu 2011 , kdy se kapela chystá vydat na nejen Česká ale i Slovenská a Polská pódia.






