Kapela funguje od roku 2002. Zaměřuje se na pohodovou a někdy divokou muziku s příchutí blues. Cílem každého koncertu je vyhodit pořadatelům pojistky. Zatím se to povedlo 3x!!! Zdravíme všechny fanouše i nepřátele! Váš Feedback.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.