Myšlenka založit bluesrockovou kapelu se zrodila v říjnu 2006. K její realizaci došlo až v květnu 2007, kdy se sešli Mirek, Dave a Luboš k první zkoušce. Po prvním jamu se shodli, že má smysl vytáhnout špunt z lavoru hudebního moře a založili band s názvem BLUESTEAK ( inspirací k názvu byl obsah porouchané chladničky ).
Aby se kapela sehrála, zkoušela skladby známých bluesmanů a rockových kapel. Později začala tvořit vlastní songy a posunula svůj zvuk k modernějšim stylům rocku. Hlavním přáním je, aby hudba zněla přesvědčivě, aktuálně a zanechala ve svých posluchačích příjemné pocity euforie a štěstí:)






