Hrajeme od roku 2007, vydali jsme dvě studiová alba + jeden soundtrack k filmu "Mobil", ke kterému jsme napsali a nahráli kompletně hudbu. Nyní vystupujeme ve zúžené formaci spíše folkově.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.