muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Zemědělské Družstvo

pop / punkrock / rock'n'roll / noise pop, Kratonohy (Královéhradecký kraj)
URL:
web: facebook bandzone
 

sestava
Současná sestava:

David Vítek - kytara

Michal Vízek - baskytara

Zdeněk Jedlička - bicí

Matouš Suchochleb - zpěv

Lukáš Veverka - zpěvHost:

Jan Váňa - pozounodešel:

Daniel Vítek

biografie
Zdravíme, jsme Zemědělské Družstvo, pětičlenná partička z Kratonoh u Hradce Králové hrající pohodový pop-punk. Kapela vznikla na podzim roku 2007 ve složení David Vítek (kytara), Michal Vízek (baskytara), Lukáš Veverka (zpěv), Matouš Suchochleb (zpěv) a Daniel Vítek (bicí).

Zkoušelo se v místním kulturním domě, kde proběhlo i něco jako první ukázka našich schopností pro asi 10 přátel. Jako dobrovolné vstupné jsme vybrali jednu korunu a padesát haléřů a jednu cigaretu :)) První regulérní vystoupení před lidmi se konalo na předvánoční akci v Kratonohách a ohlasy od diváků byly velice pozitivní, což nás přesvědčilo, že má cenu pokračovat v hraní.

V březnu roku 2009 ale kapelu opustil bubeník Dan a my jsme museli hledat náhradu. Nakonec se paliček chopil Johny Boček z Jaroměře. Prakticky ihned na to jsme dostali nabídku hrát na Čarodějálesu v Novém Bydžově jako předkapela Jaksi Taksi, což byla velká příležitost, kterou jsme využili a tím vlastně začalo naše období aktivního koncertování.
V listopadu 2009 jsme se zavřeli na 9 hodin do hradeckého studia Music Hell kde, za rekordně krátkou dobu, vznikl náš první demo snímek obsahující 7 songů. Křest desky proběhne 23.1. 2010 v Novém Bydžove v klubu Mekka s exkluzivním hostem Civilní Obranou.
Rok 2010 se nesl v koncertním duchu, když jsme stihli odehrát okolo 30 koncertů.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 11x
galerie

ZD

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 1

Ondra  dobré to je

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.