přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Zajíc Company

dance music / pop / rock / elektronika, Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
URL:
web: oficiální stránky facebook bandzone
 

sestava
Martin Doležal - baskytara
Jan Roh - bicí
Eduard Bartůšek - zpěv, elektrická a akustická kytara
Petr Weinlich - elektrická kytara, klávesy, samplybiografie
2013 - 2.místo v českém finále soutěže Global battle of the bands. (www.GBOB.cz) Rozhovor pro stanici Očko.

2012 - Agentura N.S.E.F zařizuje ZC vystoupení na letním festivale Basinfirefest. Kapela ZC slaví 31.října 10 let existence společným koncertem s TATA BOJS v Ostrově nad Ohří v zámeckém parku. Mezi prvními gratulanty na podiu jsou chlapci z Haunspalky Mardoša a Milan Cais. Podzimní turné s názvem Morphsuits Tour 2012 startuje kapela od 1.listopadu do 8.prosince.

Rok 2011 - Na jaře odchází s kapely houslistka Anička Juhasová. Z kapely tak vzniká "zaječí kvarteto" Dne 10.června absolvuje kapela koncert v krásném amfiteátru pod hradem Loket společně s Annou K. a Davidem Kollerem. Na podzim společné turné s kapelou ZIMA a Akline

Rok 2010 - Kapela se účastnila soutěže Skutečná liga kde zaujala porotu a v základním kole po vyhodnocení všech učinkujících postupuje z 6.místa z 800 kapel do semifinále. Z časových důvodu však kapela ze soutěže odstupuje.

Zajíc Company jsou vybráni do celosvětové soutěže Battle of the Bands a mají možnost si poprvé zahrát v klubu Hard Rock Cafe v Praze kde překvapí svým vystoupením americkou část poroty :o)

Rok 2009 - Kapela předskakuje 23.září legendárním Dreadzone (UK) na jejich jediné zastávce v ČR v rámci evropského turné v Mariánských Lázních v klubu Na rampě. Support osobně schválí bubeník Greg Dred.

V plzeňském klubu Anděl Cafe Music Bar pořizují Zajíc Company živou nahrávku. Vybírají dvě písničky, z kterých vytvoří videoklip a to z písně Let Bí 1060 a Jasmin Limit Tea , které pochází z poslední desky s názvem "Učasný zvuk".

Rok 2008 . Kapela Zajíc Company pokračuje ve svém turné s názvem Učesané Tůr 2008. Představuje na něm nové skladby z nového alba Učesaný zvuk. Za zmínku určitě stojí, že si tuhle společnost přizvala na své jarní turné kapela Wohnout. Ta vyhlásila v lednu na svých internetových stránkách soutěž o předkapelu na Trvalé turné 2008.

Rok 2007 se kapela účastnila semifinále Coca Cola Pop Star kde byla vybrána mezi deset nejlepších ze soutěže. V měsíci květen vyhrála hitparádu s názvem Inkubátor na hudebním serveru i-legálně.cz

V roce 2OO6 se kapela účastnila celorepublikové soutěže Nová Krev, kde se umístila na 2.místě. Vydala své třetí promo cd, které je po zvukové stránce velmi vydařené. Obsahuje i videoklip k písní 41-track ( Ona miluje drum ´n´ bass ) a spousty jiných překvapení...

Mezi dosažené úspěchy roku 2OO5 lze zařadit vítěztví v soutěži amatérských kapel Múza 2004 v Plzni. Dále pak koncerty na trutnovském Open Air Festivalu, New Model Party v Libicích či na Festivalu bez Hvězd. Zajíc Company si vyzkoušeli roli předkapely u Pražského Výběru v Chebu.
Mezi nezapomenutelné zážitky patří také live koncert po rádiových vlnách Českého rozhlasu Plzeň. Kapela se snaží expandovat se svým vystoupením mimo region karlovarského kraje a zatím se jí to úspěšně daří.

Počátek kapely Zajíc Company se datuje k roku 2000, ale až na podzim roku 2002 se formace ustálila na pěti členech. Na konci roku 2004 se kapela rozrostla o další členy, tedy spíše členky. Řady Zajíc Company posílilo dívčí smyčcové duo. Na začátku roku 2005 se kapela seznámila s francouzským raperem V.M.Fainem, se kterým navázala úspěšnou oboustrannou zahraniční spolupráci.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 2x
galerie

Promo 2011

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 1

Pšenička  no rock moc ne

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.