muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

V S P H

funky / poprock, Hulín (Zlínský kraj)
URL:
web: další stránky facebook youtube bandzone
 

sestava
Jiří Kořínek - zpěv

Roman Hoza - kytara, vokály

Ondřej Žůrek - basa

Tomáš Fábry - bicí

Tadeáš Hoza - klávesy, vokály

Adam Solař - trumpeta, vokály

biografie
VSPH! Tato 4 písmena jsou neoriginální zkratkou poněkud "originálního" názvu - Volné Sdružení Přátel Hudby. Toto "sdružení" mladých muzikantů vzniklo na počátku roku 2007. Hrajeme výhradně svou vlastní autorskou hudbu v anglickém jazyce. Naší snahou je být do jisté míry JINÍ a OSOBITÍ a zaujmout diváky především naživo svými "šílenými" kreacemi.

Náš hudební styl kombinuje prvky popu, funky a rocku, nicméně široký repertoár zahrnuje i prvky reggae a blues. Naše šestičlenné seskupení V S P H, obohacené o trumpetu, pozoun a klávesy vydalo v březnu roku 2011 své první album (složeno z 11 vlastních písní). V březnu následujícího roku došlo k vydání singlu Leave Behind, který se umisťoval na předních příčkách radiových hitparád.

Zlomovým momentem byl pro nás duben 2012, kdy jsme se stali ABSOLUTNÍMI VÍTĚZI Radegast LÍHNĚ (soutěže kapel) a zvítězli jsme tak z celkového počtu 300 kapel z celé ČR a SR!

Poté následovala letní festivalová šňůra, kde jsme měli tu čest vystoupit spolu s kapelami jako jsou: NO NAME, CHINASKI, MANDRAGE, CHARLIE STRAIGHT, WOHNOUT, AIRFARE, XINDL X a dalšími...a také si zahrát na našem doposud největším festivalovém vystoupení pro 30 000 lidí.

Léto 2011 / předskakování kapelám jako jsou: NO NAME, CHINASKI, ANNA K a NOVEMBER 2nd.

Září 2011 / VSPH vyhlášeno na hudebním portále ROCK.CZ kapelou týdne.

Prosinec 2011 / vydání našeho debutového klipu k písni TIME, který se s více než 21000 obdrženými hlasy umístil na 2. místě hitparády ALTERNATIVA TV!

Březen 2012 / vydání SINGLU "Leave Behind" společně se studiově-dokumentárním klipem.

Duben 2012 / VSPH se z celkového počtu cca 300 kapel z ČR a SR stává ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM RADEGAST LÍHNĚ 2012 a vyráží na letní festivalou šňůru.

Duben - září 2012/ Velké koncertní turné po ČR (hráli jsme s: CHINASKI, MANDRAGE, CHARLIE STRAIGHT, NO NAME, DESMOD, JANEK LEDECKÝ band, XINDL X, TOMÁŠ KLUS, WOHNOUT, ČECHOMOR, AIRFARE a dalšími...)

září 2012 / doposud naše největší koncertní vystoupení pro 30 000 lidí (Radegast Den - za spoluúčasti kapel No Name, Charlie Straight, Chinaski, Mandrage a Wohnout)

V případě zájmu o koncert se obracejte zde:

V S P H Manager: 731 761 804 , VSPHmanager@email.cz

V S P H FACEBOOK: http://www.facebook.com/veespeha

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 9.1       celkem hodnoceno: 11x
galerie

VSPH

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.