přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Vivian

rock, Broumov (Královéhradecký kraj)
URL:
web: oficiální stránky facebook youtube bandzone
 

sestava
Marthy - guitar, vocals
Ondráš - drums
Kuba - bass

biografie
Vivian je tříčlenná formace z východočeského Broumova.

Zrodila se na prahu roku 2015 a jejím prvním úspěchem bylo vítězství v soutěži Skutečná liga, kde díky svému prvenství v kategorii junior získala partnerství s portálem Musicmap, hraní na festivalech a možnost natočit videoklip.

V létě roku 2016 kapele vyšlo debutové album Exponáty, které představila na předních českých festivalech jako např.: Okoř se šťávou, Benátská noc, United Islands, či Basinfirefest.

V květnu roku 2017 se jí podařilo zvítězit v soutěži UEFA EURO-WU17 a zahrála si tak na stadiónech před začátkem fotbalových zápasů Mistrovství Evropy žen U17. Na podzim téhož roku předskakovala kapele Imodium ve vyprodaném klubu Rock Café v Praze.

Kromě první desky má na kontě několik videoklipů, nespočet odehraných koncertů a jednou z jejích specialit je, že si každoročně sama pořádá turné po letních táborech, kde se potkává se svými fanoušky.

 
blog
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.