muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Trio P.E.S.

folk / swing, Františkovy Lázně (Karlovarský kraj)
URL:
web: facebook bandzone
 

sestava
Elizabetha Denysyuk - zpěv
Petr Jungwirth - kytary
Slavomír Randis - baskytara, text, hudba
Karel Kuželka - klarinet

biografie
Kapela Trio P.E.S. byla založena na podzim roku 2013 hudebníky Elizabethou Denysyuk - zpěv, Petrem Jungwirthem - kytary a Slavomírem Randisem - baskytara. Tito se potkali téhož roku na oblastním kole Porty Poohří 2013. Od té doby se kapele podařilo nasbírat několik úspěchů na právě zmiňovaném festivalu, resp. její soutěžní části. Zde jsme získali v roce 2014 2. místo v národním kole Porty v Řevnicích a nabídku účasti na mezinárodním kole Porty v Ústí nad Labem v roce 2015. Zde jsme obhájili prvenství a v národním kole v Řevnicích obsadili 7. příčku, avšak vyhráli jako jasní vítězové pozvánku do ČRo Olomouc natočit hodinový recitálu v pořadu „…živě“ Sandyho Noska (více viz odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=FS4nHfnLIo8). Dalším z úspěchů je, že i přes své krátké působení jsme se dostali až do finále soutěže Notování, kde jsme nakonec obsadili 4. místo. Na konci roku 2014 jsme přijali do našich řad klarinetistu Karla Kuželku. Pro doplnění uvádím, že pocházíme z Egerlandu, neboť hudebníci jsou sesbíráni opravdu z různých koutů tohoto historického území.
Žánrově se necháváme inspirovat swingovou a písňovou tvorbou 30.- 60. let. Hrajeme písně jak přejaté, které se nám líbí, tak také vlastní, které jsou prosty jakýchkoliv prvoplánových podbízení a vulgarismů, jež se v dnešní době tak hojně vyskytují. Reakce i neznámého publika bývá pozitivní (což vedlo např. k pozvání panem starostou města Svojšín k účasti na tamních Zahradních slavnostech) a nejednou nám bylo řečeno, že jsme našli mezeru na hudební scéně, což v našem případě je pouze následování dobrých hudebních i textařských příkladů let minulých.
Rádi bych Vám tímto tedy nabídl spolupráci s kapelou Trio P.E.S.. Pokud Vás povídání o nás zaujalo, zde jsou kontakty pro další domluvu:
tel.: Slavomír Randis DiS – 777 805 291
e-mail: randiss@seznam.cz
http://bandzone.cz/triopes

V úctě Slavomír Randis DiS, baskytarista, skladatel a textař kapely Trio P.E.S.

http://ustecky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-porta-2015-v-centralnim-parku-20150607.html
http://www.eportyr.cz/oporte/z-revnic/4120-vitezove-letosni-porty
http://www.portausti-festival.cz/default.asp?inc=news/new62.asp&id=5&idn=62
http://www.portausti-festival.cz/default.asp?inc=inc/portyr.htm&id=11

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.