přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Točílas

pop / punk / rock / taneční hudba / hard rock, Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
URL:
web: oficiální stránky facebook youtube bandzone
 

sestava
NEJEBORR MIKROFON
Přestal bouchat do kyblíčků, protože mu narostly další dvě ruce, se kterými neumí koordinovat svůj pohyb. Začal raději zpívat, aby tak zahnal chmury, které mu čtyři ruce způsobují.

KALDOFÓN FÓN OLDAFÍHAFÓN
Řvoun Kalda je šlechtického původu, kdyby ještě existovalo Rakousko-Uhersko, byl by na 95% jeho císařem, nyní však žije z přídavků na své děti.

BASIL BASILIJEVIČ PACJUCHIN
Svou první baskytaru značky Leninbass dostal od paní vychovatelky v kroužku Mladý komunista v malém běloruském městečku Vejcovodka. Když dospěl, prozřel a stal se dobrovolným politickým vězněm. V současnosti člen několika pravicových a pár levicových stran, živí se jako osoba nesamostatně výdělečně činná.

MASSLUND MÄSSLUND
Sólolitový kytarista Masslo je švédský bezdomovec, několikanásobný vítěz soutěže ve skocích na lyžích, nazvané "skoč si pro pivo". Na tuto soutěž se rád vrací, i když už ho poráží alkoholici z jiných zemí.

HELLMUT KLÜSCHKE
Menedžující kytarista amatér (na profi úrovni), mongolský pastevec koz, vášnivý turista v autobusech a bratr Indyho, který mu občas půjčuje na struny, i když si to nemůže dovolit.

INDY WILL KULHOUN
Bubenické eso, které kdysi v tělese působilo jako sólolitový kytarista. Paličky jsou ale levnější než struny, proto stát se bubeníkem byla jasná volba. Hraje hezky...


biografie
Jsme rockové těleso z Ústí nad Labem. Díky tomu, že členové pochází z různých koutů světa, je náš rock říznutý spoustou dalších stylů, takže od nás uslyšíte prvky funku, punku, reggae, ska, bluesu a dalších. Nebráníme se prostě ničemu.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Točílas

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.