přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

The Colorblinds

big beat / rhythm & funky / bluesrock / poprock / indie rock / hard & heavy, Praha (Hlavní město Praha)
URL:
web: facebook youtube bandzone
 

sestava
Adam Mišík (zpěv, 13 let), Marek Fialka (kytara, 15 let), Prokop Fialka (basa, 13 let) a Štěpán Krtička (bicí, 15 let)

biografie
Ahoj lidi! Jsme mladá kapela hrající Indie Rock a jednoduše to máme strašně rádi. Hrajeme od ledna roku 2010 v sestavě: Adam Mišík (zpěv, 13 let), Marek Fialka (kytara, 15 let), Prokop Fialka (basa, 13 let) a Štěpán Krtička (bicí, 15 let)

Kontakt: Email the Colorblinds - thecolorblinds@gmail.com, Adam Mišík - tel: 732 917 141, mail: misikarna.misik@gmail.com, Marek Fialka - mail: breakmark@seznam.cz

Navštivte také naší: Facebook stránku a YouTube kanál

Bio: První pořádný koncert jsme měli 1.6.2010 v Salesianském Divadle v Praze. No a od té doby se snažíme na sobě pracovat co to jde.

Diskografie: Tento rok jsme si vydali (za podpory rodičů a přátel) naše první album "The Colorblinds". Vychází 8.4.2011. K zakoupení pouze na našich koncertech a v eshopu.

Vlivy: AC/DC, Aerosmith a Metallica (Marek); The Rolling Stones, Michael Jackson a 30 Seconds To Mars (Adam); Red Hot Chili Peppers (Štěpán), Iron Maiden, Pink Floyd (Prokop) a další...

Kapelám a pořadatelům: Pokud se vám naše muzika líbí a jste pořadatelem koncertů/festivalů nebo máte zajetou kapelu, rádi si s vámi zahrajem (jako předkapela). Potřebujeme teď hodně hrát, takže budem rádi když se nám ozvete.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.