muzikus.cz na facebooku
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
! SOUTĚŽ UKONČENA !
Sonisphere Festival, 19. 6., Mimoň (2x 1 vstup)

Sonisphere 2010

Sonisphere 2010

Putovní rock-metalový festival Sonisphere v roce 2010 zahřmí také v České republice. Vše vypukne 19. června 2010 na letišti v Hradčanech u Mimoně.

Návštěvníky zde čeká zatím nevídaná událost - velká thrash-metalová čtyřka. Během jednoho dne se na jednom pódiu vystřídají kapely Metallica, Megadeth, Slayer a Anthrax.

Kromě zmíněných jsou mezi potvrzenými účinkujícími také skupiny Mastodon a Heaven & Hell, které velkou čtyřku žánrově skvěle doplňují.

Sonisphere

Sonisphere je putovní jednodenní festival, který vznikl v roce 2009 ve Velké Británii. Uplynulý ročník se uskutečnil v šesti zemích Evropy jako jednodenní, a v Anglii poté také jako dvoudenní. V roce 2010 se dočkají i čeští fanoušci, neboť tento gigantický hudební zážitek bude zprostředkován i jim. V roce 2009 byla průměrná návštěvnost v jednotlivých zemích 40.000 - 60.000 lidí. Na jednotlivých akcích vystoupily například kapely The Prodigy, Nine Inch Nails, Korn, Slipknot, Linkin Park, Lamb of God, The Hives a mnoho dalších.

„Festival proběhne na dvou velkých podiích a jedné talent scéně, na které se představí i výběr toho nejlepšího z českých kapel,“ říká za pořadatele festivalu Filip Vondrášek.

Lístky jsou v prodeji v sítích Ticketpro a Musicticket.

Sonisphere Festival, Hradčany u Mimoně - letiště, 19. 6. 10
soutěžte do: 28.02.2010 23:59

otázky:
  1. Kromě Česka letos Sonisphere premiérově zavítá i do dalších zemí, kde se loni neuskutečnil. O které země jde?
    • Bulharsko, Finsko, Polsko, Rumunsko, Švýcarsko, Turecko
    • Bulharsko, Německo, Nizozemí, Polsko, Řecko, Švýcarsko
    • Bulharsko, Nizozemí, Polsko, Řecko, Švýcarsko, Slovensko
    • Bulharsko, Polsko, Rumunsko, Řecko, Švýcarsko, Turecko «« správná
    • Finsko, Polsko, Řecko, Švédsko, Španělsko, Turecko
    • Německo, Rumunsko, Řecko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko
  2. Ze kterého amerického státu pochází Metallica?
    • Arkansas
    • Florida
    • Kalifornie «« správná
    • New York
    • Texas
    • Virginia

výherci:
  • Michal Carda - Kolín
  • Matěj Černý - Uherské Hradiště
pravidla

Soutěže se může zúčastnit registrovaný, resp. přihlášený uživatel portálu pomocí vyplnění soutěžního formuláře, není-li uvedeno jinak (např. pokud soutěž probíhá prostřednictvím e-mailu).
Jedna osoba se každé ze soutěží smí zúčastnit pouze jednou. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, a osoby spolupracující na soutěži.
Účastí v soutěži účastníci souhlasí s možným zveřejněním svého jména na portálu Muzikus.cz v případě výhry.

Úplné znění pravidel soutěží a odpovědi na často kladené související otázky naleznete zde.