muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
! SOUTĚŽ UKONČENA !
Open Air Musicfest Přeštěnice, 8. - 10. 7., Přeštěnice (2x 2 vstupy)

Die Happy

Die Happy

Jubilejní desátý ročník jihočeského Open Air Musicfestu Přeštěnice se uskuteční od 8. do 10. července v Přeštěnici u Milevska a v roli headlinerů přivítá německé Die Happy.

Kapela Die Happy vznikla v roce 1993 ve městě Ulm a vydobyla si pevné postavení na německé scéně. Společně stihli vydat už šest úspěšných alb, na sedmém teď pracují v nahrávacím studiu a mezitím vydali v loňském listopadu pro svoje fanoušky kompilaci šestnácti hitů připomínajících šestnáct let existence kapely. Ačkoliv jde o německou kapelu, v jejím čele stojí česká rodačka Marta Jandová a svými texty promlouvají Die Happy výhradně anglicky.

Dalšími zahraničními hosty budou slovinská ska-punková formace Elvis Jackson, která už se u nás v minulosti představila na festivalu Mighty Sounds, rakouská crossoverová kapela Kontrust, ze stejné země pocházející pop-punkeři 3 Feet Smaller nebo žánrově spříznění němečtí Jerx.

Z českých kapel na festivalu zahrají namátkou Vypsaná fixa, Arakain, Tleskač, Pipes and Pints, Gaia Mesiah, UDG, Nightwork, Niceland, Imodium, Mandrage, Doga, Znouzectnost nebo Volant.

Vstupenky jsou k dispozici v sítích Eventim, Ticketstream, Ticketpro a Ticketportal. Jejich cena činí do konce dubna 600 Kč, poté 700 Kč.

Open Air Musicfest Přeštěnice, Přeštěnice - areál MAVL, 8. – 10. 7. 10
soutěžte do: 28.06.2010 23:59

otázky:
 1. Ve kterém německém městě byla založena kapela Die Happy?
  • Bamberg
  • Berlin
  • Bremen
  • Ingolstadt
  • Magdeburg
  • Ulm «« správná

výherci:

Jména výherců této soutěže jsou neveřejná, výherci byli obeznámeni. Děkujeme za pochopení.
pravidla

Soutěže se může zúčastnit registrovaný, resp. přihlášený uživatel portálu pomocí vyplnění soutěžního formuláře, není-li uvedeno jinak (např. pokud soutěž probíhá prostřednictvím e-mailu).
Jedna osoba se každé ze soutěží smí zúčastnit pouze jednou. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, a osoby spolupracující na soutěži.
Účastí v soutěži účastníci souhlasí s možným zveřejněním svého jména na portálu Muzikus.cz v případě výhry.

Úplné znění pravidel soutěží a odpovědi na často kladené související otázky naleznete zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.