muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
! SOUTĚŽ UKONČENA !
Kris Kristofferson, 29. 11., Kongresové centrum Praha (5x 2 vstupy)

Kris Kristofferson

Kris Kristofferson, herec, skladatel, ale především žijící legenda americké country music bude koncertovat 29. listopadu v Kongresovém centru Praha. Představit sem kromě průřezu svou více jak čtyřicetiletou kariérou přijede také své novinkové album Feeling Mortal, které mu vyjde příští týden.

Kristofferson se v době studií v anglickém Oxfordu neúspěšně pokoušel prorazit jako rokenrolový zpěvák pod pseudonymem Kris Carson. První zlom přišel s rokem 1968, kdy se konečně dočkal prvního úspěchu v podobě své první profesionální smlouvy. Postupem několika příštích let se stal uznávanou a obdivovanou hvězdou americké country music a na své konto si za ty roky připsal na dvě desítky alb.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro v cenách od 490 do 2490 Kč.

Kris Kristofferson, Praha - Kongresové centrum, 29. 11. 12
soutěžte do: 20.11.2012 23:59

otázky:
  1. Kris Kristofferson je mimo jiné také hercem. Uveďte dva filmy, které měly premiéru v letošním roce a v nichž si zahrál: Správná odpověd: Joyful Noise, Deadfall. The Motel Life, Shoedog, When Angels Sing...

výherci:

Jména výherců této soutěže jsou neveřejná, výherci byli obeznámeni. Děkujeme za pochopení.
pravidla

Soutěže se může zúčastnit registrovaný, resp. přihlášený uživatel portálu pomocí vyplnění soutěžního formuláře, není-li uvedeno jinak (např. pokud soutěž probíhá prostřednictvím e-mailu).
Jedna osoba se každé ze soutěží smí zúčastnit pouze jednou. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, a osoby spolupracující na soutěži.
Účastí v soutěži účastníci souhlasí s možným zveřejněním svého jména na portálu Muzikus.cz v případě výhry.

Úplné znění pravidel soutěží a odpovědi na často kladené související otázky naleznete zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.