muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
! SOUTĚŽ UKONČENA !
Julianna Barwick, Palác Akropolis, 1. 9. (2x 2 vstupy)

Juliana Barwick

Do říše snů se Praha ponoří nejpozději první zářijový den. Něžnou tvář Julianny Barwick zprostředkuje série Music Infinity v Paláci Akropolis. Přední zástupkyně intimního folku zasáhne svým éterickým opusem Will.

Julianna Barwick vyrůstala na venkově na americkém jihu a za svůj iniciační moment na cestě k hudební kariéře považuje zážitky z kostelního sboru. Tóny rezonující stěnami chrámu se jí natolik zapsaly do paměti, že když o několik let později experimentovala s kytarou a smyčkami, napadlo jí ponořit nahrávky do efektu, který evokuje akustiku kostela.

V jejích skladbách se ztrácí i sebenepatrnější struktury a skrze své unikátní vrstvení ševelícího, povětšinou bezeslovného či těžko rozšifrovatelného zpěvu splétá uklidňující transcendentálno s aurou opuštěného chrámu a pocitu sublimace do ticha nedotčené přírody.

Svůj sólový projekt uvede ve stejný večer i Lenka Dusilová – výrazná osobnost domácí hudební scény svobodně rozkročená mezi tradičnější popové formy a experimenty.

Vstupenky v cenách od 250 - 350 Kč seženete například v předprodejní síti Goout.

Julianna Barwick, Praha – Palác Akropolis, 1. 9. 16
soutěžte do: 31.08.2016 23:59

otázky:
  1. Juliana Barwick je autorkou remixu skladby Reckoner z alba In Rainbows od kapely:
    • Muse
    • Radiohead «« správná
    • Atoms For Peace

výherci:

Jména výherců této soutěže jsou neveřejná, výherci byli obeznámeni. Děkujeme za pochopení.
pravidla

Soutěže se může zúčastnit registrovaný, resp. přihlášený uživatel portálu pomocí vyplnění soutěžního formuláře, není-li uvedeno jinak (např. pokud soutěž probíhá prostřednictvím e-mailu).
Jedna osoba se každé ze soutěží smí zúčastnit pouze jednou. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, a osoby spolupracující na soutěži.
Účastí v soutěži účastníci souhlasí s možným zveřejněním svého jména na portálu Muzikus.cz v případě výhry.

Úplné znění pravidel soutěží a odpovědi na často kladené související otázky naleznete zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.