muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
! SOUTĚŽ UKONČENA !
Gipsy Kings, 21. 10., Brno (10x 2 vstupenky)

Gipsy Kings

Gipsy Kings

Po čtyřech letech se do České republiky vrací slavná francouzská formace Gipsy Kings. Desetičlenná kapela vystoupí 21. října v brněnské hale Rondo a přiveze si s sebou nejen největší hity své dvacetileté kariéry a speciální videoprojekce, ale dle vyjádření managementu skladby z připravovaného nového alba, jež vyjde pět let po skvěle přijaté nahrávky Pasajero.

Gipsy Kings jsou ve svém žánru legendou a patří k nejúspěšnějším jihoevropským skupinám. Jejich hudba vychází z flamenca a romské melodiky - světovou popularitu však kapele zajistilo originální, popové provedení autorských písní. Kdo by neznal hity jako Bamboleo, Volare či Baila Me.

Za svoji kariéru prodali Gipsy Kings více než 20 miliónů alb, natočili dva hudební filmy a v dalších filmech zněla jejich hudba (např. v kultovním snímku Big Lebowski). Mají na svém kontě i hudbu k muzikálu Zorro, který je od roku 2008 uváděn na muzikálových scénách ve Velké Británii, Izraeli, Francii, Rusku, Brazílii a Holandsku.

Vstupenky začínají na ceně 690 Kč a jsou k dostání v předprodejní síti Ticketportal.

Gipsy Kings, Brno - Hala Rondo, 21. 10. 11
soutěžte do: 13.10.2011 23:59

otázky:
 1. V rámci kterých dvou festivalů v minulosti vystoupili Gipsy Kings v České republice? Správná odpověd: United Islands of Prague, Colours of Ostrava
 2. Bamboleo, jeden z největších hitů Gipsy Kings, je coververzí písně, kterou původně nazpíval jistý venezuelský zpěvák. Jak se tento zpěvák jmenuje a jak se píseň jmenuje v originále? Správná odpověd: Simón Díaz - Caballo Viejo

výherci:
 • Helena Cardova - Litomerice
 • Hanka Matoušová - Praha 8 -Libeň
 • Jana Ziegler - Brno
 • Martina Šuláková - Brno
 • Alena Cekotova - Tišnov
 • Richard Šmilňák - Konice
 • Robert Vanický - Brno
 • Kryštof Kříž - Praha
 • David Ševčík - Tišnov
 • vítězslav husa - zásmuky
pravidla

Soutěže se může zúčastnit registrovaný, resp. přihlášený uživatel portálu pomocí vyplnění soutěžního formuláře, není-li uvedeno jinak (např. pokud soutěž probíhá prostřednictvím e-mailu).
Jedna osoba se každé ze soutěží smí zúčastnit pouze jednou. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, a osoby spolupracující na soutěži.
Účastí v soutěži účastníci souhlasí s možným zveřejněním svého jména na portálu Muzikus.cz v případě výhry.

Úplné znění pravidel soutěží a odpovědi na často kladené související otázky naleznete zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.