muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
! SOUTĚŽ UKONČENA !
Fren music, 14. 10., Frenštát pod Radhoštěm (1x 10 vstupenek)

Fren music 2011

Fren music 2011

V redakční poště z čista jasna přistálo 10 lístků na festival Fren music. Co s nimi? Nebudeme to nijak hrotit a všechny je dáme jednomu šťastlivci, který správně zodpoví jednoduchou otázku a dá dohromady partu deseti lidí, kteří by na festival šli.

Fren music proběhne v pátek 14. října v kulturním domě ve Frenštátu pod Radhoštěm a vystoupí na něm třeba Kreyson s Láďou Křížkem, Rybičky 48, Morčata na útěku, Gang ala Basta, Rattle Bucket, HC3, Kristýna, Horkýže slíže revival, Slayer revival a mnoho dalších, převážně místních kapel.

Důležitá věc: abychom měli jistotu, že lístky opravdu míří k partě existujících lidí, a abychom předešli případným spekulacím se vstupenkami, budou všechny označeny jménem. Jmenný seznam všech deseti členů vaší party proto, prosíme, napiště do pole "poznámka".

Fren music, Frenštát pod Radhoštěm - Kulturní dům, 14. 10. 11
soutěžte do: 05.10.2011 23:59

otázky:
  1. Cestou na vrchol Radhošťe potkáte sochu jistého pohanského boha, kterého? Správná odpověd: Radegast

výherci:
  • Veronika Musilová - Lučina
pravidla

Soutěže se může zúčastnit registrovaný, resp. přihlášený uživatel portálu pomocí vyplnění soutěžního formuláře, není-li uvedeno jinak (např. pokud soutěž probíhá prostřednictvím e-mailu).
Jedna osoba se každé ze soutěží smí zúčastnit pouze jednou. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, a osoby spolupracující na soutěži.
Účastí v soutěži účastníci souhlasí s možným zveřejněním svého jména na portálu Muzikus.cz v případě výhry.

Úplné znění pravidel soutěží a odpovědi na často kladené související otázky naleznete zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.