muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
! SOUTĚŽ UKONČENA !
Boskovice, 8. - 11. 7., Boskovice (2x 2 vstupy)

Vladimír Mišík

Vladimír Mišík

foto: Daniel Vojtíšek/Sony BMG

Od čtvrtka 8. do neděle 11. července proběhne v Boskovicích 18. ročník festivalu pro židovskou čtvrť, který opět nabídne plejádu hudby, výstav, divadelních představení, filmů či autorských čtení.

Festival zahájí klezmerová kapela Trombenik a v průběhu festivalu dále vystoupí izraelská skupina Midnight Peacocks hrající circus-core, tedy hudbu na pomezí hard-core, orientu a kabaretu, energií nabití průkopníci inteligentního hip-hopu skupina WWW, česká legenda rockové hudby Vladimír Mišík & ČDG, Tata Bojs, Švihadlo, Živé kvety, Traband, Ty Syčáci, MCH Band, Květy a mnoho dalších.

Specialitou bude opět česko-německá jazzová scéna, kde se objeví třeba The Aspergers, Wrgha POWU orchestra, r.ren, Benneis Quartett, Scrootch Trio a Hartmann & Brunn, a nově i scéna festivalu Blues Alive, kde se představí slovenští Bonzo & Resonators, Hanka Dundrová & The Kids nebo Justin Lavash.

Boskovice, Boskovice - různá místa, 8. - 11. 7. 10
soutěžte do: 28.06.2010 23:59

otázky:
  1. Jmenujte alespoň tři kapely, jejichž členem byl v minulosti Vladimír Mišík: Správná odpověd: Uragán, Komety, Fontána-The Matadors, New Force, George & Beatovens, Special Blue Effect-Blue Effect, Flamengo, Energit...

výherci:

Jména výherců této soutěže jsou neveřejná, výherci byli obeznámeni. Děkujeme za pochopení.
pravidla

Soutěže se může zúčastnit registrovaný, resp. přihlášený uživatel portálu pomocí vyplnění soutěžního formuláře, není-li uvedeno jinak (např. pokud soutěž probíhá prostřednictvím e-mailu).
Jedna osoba se každé ze soutěží smí zúčastnit pouze jednou. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, a osoby spolupracující na soutěži.
Účastí v soutěži účastníci souhlasí s možným zveřejněním svého jména na portálu Muzikus.cz v případě výhry.

Úplné znění pravidel soutěží a odpovědi na často kladené související otázky naleznete zde.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.