muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
PR

ostatníRockJam Radio

9.7.2007 | Autor: PR | sekce: projekty

Bořek Slezáček

Bořek Slezáček

foto: Radio RockJam

Novinky ROCKJAM rádia

RockJam rádio si pro Vás od září připravilo novinky ve svém programu. Dosavadní program se bude během měsíce srpne postupně měnit a v září by již měl fungovat ve své plné míře.

Program ROCKJAM rádia bude moderovaný od 9 hodiny ranní až do pozdní 24-té hodiny. Pořady budou zaměřeny různými směry, zde je výběr toho, co můžete na rádiu od září 2007 slyšet:

V první řadě bychom Vás chtěli pozvat k poslechu pořadu Ranní Jam:
Moderování ranní show s názvem “Ranní jam” na novém internetovém radiu Rockjam Radio se ujal Bořek Slezáček.
“Po delší pauze, jsem si uvědomil, že mi rádio chybí,” vysvětluje Bořek, proč přijal nabídku nového Rockjam Radia, které si můžete poslechnout na www.rockjamradio.cz a dodává: “V Rockjam Radiu mám volnost, líbí se mi, že je to nové médium a navíc je mi blízká hudba, která se tam hraje.”
Bořek Slezáček ranní show moderuje spolu s kolegou Arturem Kačerem, který je jeho občasným hostem, každé ráno v pracovní týdnu mezi 9 až 11 hodinou.
Je to show plná informací, postřehů a humoru. Nenechte si tuto záležitost ujít.

Café Jam s Téérou
Dalším pořadem je Café Jam, kterým provádí naše nová moderátorka Tééra. Ta Vás provede všemi zajímavostmi, které se udály, které se dít budou a na které můžete vyrazit. Pozvánky budou pro celou republiku, tudíž každý si přijde na své.

Bulvar Jam s Arturem
Tak tohle bude pikantní chuťovka. Kdo má rád drby, kdo, kde s kým, proč a jak, tak musí slyšet náš nový pořad z bulvární společnosti, kterým bude provázet Artur Kačer alias Roky Balboa.

Dalším naším speciálem budou moderované víkendové speciály o přesném programu a pořadech Vás budeme informovat v průběhu srpna.


Další novinkou je kontakt přímo do studia, těšíme se na Vaše připomínky, náměty, nápady, postřehy, ale i kritiky
:
ICQ: 480-842-438
Skype: Rockjam.cz
SMS: 776 000 086

Nové RockJam Radio – jediné rádio v ČR zaměřené
na emo a new rock

Nové internetové rádio Rockjam Radio po zkušebním provozu odstartovalo svoji činnost.
Rockjam Radio je nové “rockové” rádio, které vysílá ze stránek
www.rockjamradio.cz .

Projekt ROCKJAM RADIA je jedinečný v tom, že na český hudební trh chce přinést “mladou” rockovou hudbu /New Rock, Emo, Screamo/ a potažmo i jiné hudební žánry, které se na českém trhu příliš nevyskytují a pokud ano, tak ve velmi omezené míře. Zástupci těchto stylů jsou např.: MY CHEMICAL ROMANCE, SAOSIN, THE ALMOST, 30 SECONDS TO MARS, IMA ROBOT, AMBERLIN, INCUBUS, THE ALL-AMERICAN REJECTS, BREAKING BENJAMIN, ARCADE FIRE… Což jsou skvělé, mladé, pomalu slávu získávající kapely, většina z nich po vydání prvního debutového alba, někdy pouze EP. “Těmto chceme usnadnit cestu k srdcím českých mladých “rockových” posluchačů, kteří nezůstávají pouze u klasického rocku, ale rádi poznají nové nepoznané formy a kvality hudební produkce,” říká manažerka Rockjam Radia Zita Abrhamová a dodává: “Samozřejmě, že se nám nejedná pouze o prosazení zahraničních kapel, ale dáme šanci i v Čechách a na Slovensku vznikajícím projektům jedinečného hudebního stylu, které to na jiných rozhlasových stanicích nebudou mít až tak snadné, pokud se jim vůbec do éteru podaří probojovat.”
Radiio Rockjam Radio nabízí těmto pomocnou ruku a umožňujeme prezentaci napříč stanicí RockJamRadia a jeho vysílacím teritoriem. Tedy v Čechách a na Slovensku.
Stejně tak bude RJR přinášet i kultovní písně tvořící základ současného rocku. RockJamRadio vzniká z důvodu absence podobného žánru a formátu na českém trhu.

Součástí tohoto multimediálního projektu je online magazín, ve kterém budou pravidelně aktualizovány články z oblasti hudby, filmu, módy, lifestylu apod. Na Webstránce je možné publikovat vlastní literární tvorbu, blogy, fotografie, videa, krátké filmy a zvukové nahrávky. Zájemci o spolupráci mohou své příspěvky posílat na redakce@rockjamradio.cz


Na portálu www.rockjamradio.cz je umístěn audioplayer, který umožňuje přehrávání hudby ve více zvukových programech, a to ve standardní kvalitě 128 kB/s.


PŘEJEME PŘÍJEMNÝ POSLECH!!!!

www.rockjamradio.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/projekty/RockJam-Radio/
 

Komentáře

celkový počet: 2

Jiří  Slezáček je úchyl
Bluewibe  Ja jsem proti

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.