muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
PR

ostatníRock Maxova 12 - každé úterý ve 20 hodin

14.11.2007 | Autor: PR | sekce: projekty

Rock Maxova 12

Rock Maxova 12

14. 11.:

výsledky listopad 2007 (předposlední vítěz 2. ročníku)

Díky přízni posluchačů zvítězili v dalším měsíčním kole Chaos In Head a to jim zajistilo: během následujících 4 týdnů 2x denně jejich song ve vysílání rádia Rock Max, budou mít zastoupení na CD kompilaci „Rock Max 12 vol.2“ a čeká je i živý souboj o účast na letním festivalu Masters Of Rock 2008, který svedou se svými soupeři 21.12.2007 v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně za hostovského dohledu kapely Horkýže Slíže.

Skupina Chaos in head byla založena na přelomu let 1993/94, kdy bubeník Kopec opustil dnes již legendární Krabathor. * Po bezejmenném studiovém záznamu obsahujícím písně "Chaos in my head" a "Selfcontrol" v roce 1994 nahrála první demo "Flower Of A Blind Man" v sestavě: Chorche - kytara, Tom -zpěv (dnes Flood), Jojo - kytara,Medvěd - basa,Kopec - bicí.Pod dojmem této nahrávky byla kapela označena za jednoho z průkopníků crossoveru u nás. * Rok 1995. K mikrofonu nastoupil kytarista Jojo.> Čtyřčlenná sestava natočila druhé demo "Promo 95". * Na jaře příštího roku - po neshodách uvnitř kapely - byla přerušena činnost. * V letech 1996 až 2000 Chaos in head v podstatě nefunguje. * V roce 2001 nahráno demo CD "Negativy" v sestavě: Chorche - kytara, Mrak - zpěv, Medvěd - basa, Kopec - bicí. Účast v soutěži Rock Made in Gambrinus. * 2002 - demo CD " In 2002". Opět účast v RMiG. * V roce 2003 na post zpěváka nastoupil Zdeanál. Na podzim 2003 je skupina finálovým účastníkem soutěže Plzeňská bítová liga. V prosinci 03 byla kapela vybrána do finále slovenské soutěže Runway 2003. * V dubnu 2004 skupina dokončila práce na svém prvním oficiálním CD "Opium" (vydáno vlastním nákladem). Květen 2004 - kapela vybrána do soutěže Česká rocková liga. Na podzim téhož roku Chaos in head absolvovali spolu s kapelami Pungent Stench, Behemoth, Hypnos a Disfigured Corpse 9-denní turné po Čechách,Moravě a Slovensku,na kterém ale bohužel bubeník Kopec obdržel komplikovaný zánět šlach a kapela byla nucena se téměř na půl roku odmlčet. * V polovině roku 2005, už s uzdraveným bicmenem, tak bylo možné natočit první videoklip k písni "Klesám" z alba " Opium". Klip byl v premiéře vysílán 16.12.2005 v pořadu Madhouse na Tv 'Očko. Na sklonku roku kapelu opustil dlouholetý basista a zakládající člen Medvěd, aby se novým drtičem na tlustých strunách stal S.V.A.T. * V nové sestavě kapela v únoru 2006 nahrála ve studiu Shaark 2-skladbový promosingl - na rozdíl od "Opia" v angličtině. Práce ve studiu byly vizuálně zdokumentovány a tento materiál byl použit k výrobě druhého videoklipu s názvem "Feel". Premiéra 2.6.2006 opět v Madhouse na 'Očku. Téměř současně ale kvůli naprostému nedostatku volného času ze skupiny odešel zpěvák Zdeanál. Po náročném hledání a zkoušení tak uprostřed prázdnin 2006 kapela do svých řad přivítala teprve 18-tiletou zpěvačku Petru. S touto mladou krví byl během tří měsíců vytvořen materiál pro druhé CD.

další pořadí v předposledním kole roku 2007:
2. Defeated
3. Scelet
4. Demaja
5. Nohow
6. Odnaha
7. NSOS
8. RK 130

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

17.10.: Rock Maxova 12 zná dalšího vítěze! PRAETORIAN - Tato kapela přišla na svět někdy kolem roku 2002 v malebné vísce Nivnice, kde její členové díky neštastné shodě náhod žijí až do teď a tvoří a tvoří a tvoří tak, že si toho všímá i okolí.
Díky přízni posluchačů zvítězili v dalším měsíčním kole a to jim zajistilo: během následujících 4 týdnů bude slyšet 2x denně jejich song ve vysílání rádia Rock Max, budou mít zastoupení na kompilaci „Rock Max 12 vol.2“ a čeká je i živý souboj o účast na letním festivalu Masters Of Rock 2008, který svedou se svými soupeři 21.12.2007 v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

24.9.: Ani jsme se nenadáli a je tady již třetí letošní klubový souboj o postup na festival Masters Of Rock 2008!
Ve Zlínském klubu Masters Of Rock Cafe si to 29. září rozdají vítězové za měsíce červenec, srpen a září. Jmenovitě jsou to kroměřížská kapela Brevi Manu, z Ústí nad Labem přijede BESTILA a třetím do souboje jsou HUSH z Jablonce nad Nisou.
Jako hosté se představí Six Degrees Of Separation.
Všichni svedou souboj o přízeň agentury Pragokoncert, která si ze všech klubových kol vybere 3 nejlepší skupiny, které dostanou šanci na jejich akcích v roce 2008.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

22.8.: Rock Maxova 12 zná vítěze za srpen!
Druhý prázdninový měsíc patřil, z pohledu přízně posluchačů rádia Rock Max, partě BESTILA (http://www.bestila.mixzone.net) z Ústí nad Labem. I přesto, že kapela vznikla začátkem roku 2006, patří její členové k ostříleným harcovníkům českých pódií z jiných projektů. Pod názvem Bestila připravují novou desku, která by měla vyjít někdy na podzim tohoto roku.
Bestilu teď můžete po celý měsíc slýchat ve vysílání rádia Rock Max, jejich song se objeví na kompilaci „Rock Max 12 vol.2“ a živý souboj o účast na letním Masters Of Rock 2008 svedou se svými soupeři 29.9.2007 v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně.
Vše o soutěži Rock Max 12 najdete na www.rockmax.cz.
Melodický heavy metal s příchutí hard rocku - takhle se prezentuje Bestla

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

9.7.: RockMaxova 12 má za sebou 2. trojkoncert vítězů. Pod dohledem hostující veselé party ELEKTRÏCK MANN si to 29. 6. ve Zlínském klubu Masters Of Rock Cafe rozdali vítězové za měsíce duben, květen a červen a tak na pódiu zahráli Z-NADORAZ ze Světlé nad Sázavou, THE PANT z Břidličné a třetím do party byla parta z Brna Rattle Bucket, která se příchozím líbila nejvíc. Všichni bojovali svědomitě o přízeň agentury Pragokoncert, která si z těchto klubových kol opět vybere 3 nejlepší skupiny, které dostanou šanci na jejich akcích. Absolutní vítěz (zahraje si na Masters Of Rock 2008) a další 2 finalisté budou vyhlášeni v prosincovém klubovém kole.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

7.6.: „Rock Maxova 12“ - soutěž pro kapely, které už nebaví jenom čekat na úspěch, míří ke 2. trojkoncertu vítězů v roce 2007. Představí se na něm Z-NADORAZ ze Světlé nad Sázavou, THE PANT z Břidličné a třetího do party posluchači radia Rock Max teprve vyberou v SMS hlasování.
Tato silná trojka si to v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně rozdá pěkně naživo v pátek 29. června od 20 hodin. Speciálním hostem bude ELEKTRÏCK MANN.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

31.5.: Rock Maxova 12 zná vítěze za květen! Máj – lásky čas zastihl v nejlepší formě kapelu The Pant. 3 člená kapela pochází z Břidličné, nejraději hraje na motorkářských srazech, ale rozhodně se nebojí i jiných pódií. I jejich song se objeví na kompilaci „Rock Max 12 vol.2“. Živý souboj o účast na letním Masters Of Rock 2008 svedou se svými soupeři 29.6.2007 v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně, kdy hostem večera bude Elektrïck Mann. Vše o soutěži Rock Max 12 najdete na www.rockmax.cz.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

2.5.: - Rock Maxova 12 dává světu vítěze za duben! Ze Světlé nad Sázavou se vyplatil výlet do vysílání radia Rock Max kapele Z-NADORAZ. Od svého vzniku v roce 1994 mají za sebou 2 CD, aktuální se jmenuje „Tolik tváří“ a už teď ví, že se i jejich song objeví na kompilaci „Rock Max 12 vol.2“. Živý souboj o účast na letním Masters Of Rock 2008 svedou se svými soupeři 29.6.2007 v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

11.4.: - „Rock Maxova 12“ - soutěž pro kapely, které už nebaví jenom čekat na úspěch, má za sebou 1. koncert vítězů v roce 2007. Posluchači radia Rock Max na něj poslali MARASD z Prostějova, Kroměřížské MY WAVE a KATAKOMBY z Uherského Hradiště. Tato silná trojka si to v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně rozdala pěkně naživo, aby příchozí a hlavně zástupce agentury Pragokoncert přesvědčila o svých kvalitách. Kdo si zahraje na letním festivalu Masters Of Rock 2008 bude jasné až v prosinci. V pořadí druhé klubové kolo ze čtyř je na plánu 29.6.2007.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

13.3.: - Tentokrát to u posluchačů vyhráli emo-rockeři z Kroměříže My Wave. Letos mají před sebou smělé plány: vydání debutového alba, koncerty v klubech, na festivalech a účast v soutěžích. Určitě jim k tomu dopomůže i vysílání v radiu Rock Max, song na kompilaci „Rock Max 12 vol.2“ a 7. duben kdy se živě představí v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně, aby přesvědčili publikum, že na letním Masters Of Rock 2008 by měli hrát právě oni.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

12.2.: - A je to opět tady! Rock Maxova 12 - soutěž pro kapely, které chtějí prorazit, vysílaná už druhým rokem na radiu Rock Max, zná prvního finalistu, který se probojoval do klubového kola.
Lednovým vítězem se, na základě hlasování posluchačů,
stali: MARASD z Prostějova. Celý měsíc je teď můžete slýchat ve vysílání Rock Maxu, budou mít song na kompilaci Rock Max 12 vol.2 a 7. dubna se živě představí v klubu Masters Of Rock Cafe ve Zlíně, kde se pokusí přesvědčit publikum, že na letním Masters Of Rock 2008 by měli hrát právě oni. Vše o soutěži Rock Max 12 najdete na www.rockmax.cz.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - > > >

Informace o soutěži Rocková 12 2006 zde
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/projekty/Rock-Maxova-12-2007/
 

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.