muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
PR

o nás, ze zákulisíMuzikus.cz na last.fm

9.8.2006 | Autor: redakce | sekce: projekty

last.fm

last.fm


Co je to last.fm?

Jistě se vás čas od času někdo zeptá, jakou hudbu právě posloucháte. Nad odpovědí nemusíte dlouhosále přemýšlet, last.fm vám na to odpoví.
Princip je jednoduchý: každý, kdo se na www.last.fm zaregistruje a nainstaluje si do svého počítače patřičný plug-in pro přehrávač, který používá, získá dobrý přehled o muzice, kterou ve svém počítači poslouchá. Systém pravidelně generuje statistiky vámi nejposlouchanějších skladeb a interpretů, které rovněž můžete umístit na své vlastní stránky nebo blog. Tímto způsobem lze také jednoduše zjistit, které písně jednotlivých interpretů patří mezi nejoblíbenější, nebo kdo kterou kapelu nejčastěji poslouchá.
Podle žánrů vám systém také najde uživatele s hudebním vkusem podobným tomu vašemu, nebo doporučí další hudbu odpovídající vašemu vkusu.
Další službou, kterou last.fm nabízí, je rádio. Kupříkladu stačí zvolit interpreta a systém vám spustí skladby nesoucí se v podobném žánru. Možností je ale mnohem více.

Muzikus.cz na last.fm

Jednou z možností last.fm je i seskupování uživatelů do skupin. Kromě nespočtu privátních skupin nechybí kupříkladu ani skupina uživatelů z České republiky, nebo skupina čtenářů Muzikus.cz.
Každý registrovaný uživatel, který se do naší skupiny připojí, tak nejen získá dokonalý přehled o tom, co poslouchají ostatní čtenáři, ale také se stane součástí statistik oblíbenosti jednotlivých interpretů a žánrů mezi vámi, našimi čtenáři. Díky nim bude redakce mít přehled právě o té hudbě, která vás zajímá.
Váš názor je pro nás důležitý a váš hudební vkus proto může ovlivnit další směřování našeho webu.
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/projekty/Muzikus-cz-na-last-fm/
 

Komentáře

celkový počet: 1

MIROSLAV MLYNCEK  pomoc

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.