Je to trochu surrealismus. Jste v samém srdci Londýna, kousek od Hyde Parku. A najednou zřetelně slyšíte, jak si někdo poblíž notuje: „Ktož jsú bóóží bojovnícííí...“ Skupinka pěti šesti mladých lidí se zasměje a pokračuje dál. Jsou to Češi a právě se vracejí z Royal Albert Hall, kde se ten večer...
celý článek






