Postupně se rozbíhají sezony našich orchestrů, v Praze i v regionech. O jejich dramaturgii se píše málo, protože se už tak nějak předpokládá, že v sezoně bude od všeho trochu a těžko mluvit o nějakých liniích. Některé věci se ale vystopovat dají. Například v sezoně FOKu i ČF...
celý článek






